HomeRynek outdoor

XIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej ZIMA-SPORT

KIELCE SPORT-ZIMA to największe targi branży sportowej i outdoorowej w Polsce, organizowane z myślą o producentach, dystrybutorach, przedstawicielach, których łączy wspólna branża i pasja – sport. Odbędą się w dniach 19-22 II 2009.

Targi Kielce SPORT-ZIMA 2009, stoisko1

Ta impreza umożliwia nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej współpracy oraz zdobycie baz danych.

Najbliższa edycja, zapowiadająca się z rekordowym udziałem wystawców i odwiedzających, pokaże jak powinien wyglądać w branży sportowej i outdoorowej zimowy sezon 2009 – 2010. Poza ekspozycją wystawienniczą, ciekawostką będzie zapewne pokaz mody sportowej i tutaj przekonamy się, co na siebie założyć, żeby poczuć się nie tylko modnie, ale również komfortowo.

Targi Kielce SPORT-ZIMA 2009, stoisko2

W tym roku imprezę uatrakcyjnią pierwsze zawody narciarskie organizowane na kieleckim, w pełni oświetlonym stoku TELEGRAF. Zawody będą miały charakter otwarty i skierowane są do pasjonatów narciarstwa nie tylko z regionu i miasta. Natomiast na terenie zewnętrznym Targów Kielce na specjalnie przygotowanej śnieżnej konstrukcji odbędą się otwarte ekstremalne zawody snowboardowe i narciarskie. Zawodnicy podczas zjazdu będą pokonywać specjalnie przygotowane przeszkody. Wygrywa ten zawodnik, który pokona przeszkody jak najefektowniejszym trickiem. Zawody będą promowane w lokalnych mediach (prasa, radio i TVP).

Ubiegłoroczna edycja targów KIELCE SPORT-ZIMA spotkała się z ogromnym zainteresowanie, zarówno zwiedzających jak i firm prezentujących swoje oferty. Przez cztery dni w kieleckich halach targowych 220 firm prezentowało kolekcje sportowej mody, najnowszy i najnowocześniejszy sprzęt, nie zabrakło również propozycji dla zdrowego stylu życia – wszystko na sezon 2008-2009. Te targi, będące imprezą z cyklu B2B, okazały się jednym z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych tej branży nie tylko w kraju, ale również w Europie.

Targi Kielce SPORT-ZIMA 2009, stoisko3

KIELCE SPORT – ZIMA to impreza, na której udało się zgromadzić wystawców do tej pory prezentujących swoje oferty na dwóch spotkaniach sportowych, organizowanych przez firmę Summit w Kielcach i wydawnictwo Góry w Krakowie.

www.targikielce.pl

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0