HomeRynek outdoor

Cerro Torre w Bielsku-Białej już otwarte!

W galerii Gemini w Bielsku-Białej otwarty został sklep Cerro Torre (I piętro galerii).

Cerro Torre, sklep Bielsko-BiałaSklep Cerro Torre w galerii Gemini w Bielsku-Białej

Gemini Park to doskonała lokalizacja w południowej części miasta o świetnie rozwiniętej infrastrukturze, w bezpośredniej bliskości obwodnicy i głównych dróg prowadzących w stronę Żywca i Szczyrku.

O wygodzie dojazdu do Centrum decyduje również obszerny parking podziemny na około 1100 miejsc. Ukrycie parkingu pod ziemią pozwala zachować wiele atrakcyjnych, zielonych terenów wokół Centrum.

Główne wejścia do centrum znajdują się w części frontowej budynku, a supermarket spożywczy poza dostępem z galerii handlowej posiada dodatkowe wejście od strony ulicy Leszczyńskiej. W komunikacji samochodowej dwa niezależne wjazdy do strefy parkingowej gwarantują płynność ruchu i eliminują możliwość powstawania korków.

Cerro Torre, sklep Bielsko-Biała, wnętrzeCerro Torre w Gemini

Gemini Park to jedyne Centrum w blisko 200-tysięcznym Bielsku-Białej z tak wyjątkowymi możliwościami rozwoju. Dogodna komunikacja nie tylko z Centrum miasta, ale również z większymi miejscowościami Regionu daje ogromny potencjał – w zasięgu Centrum znajduje się około 440 000 Klientów, a w okresie zimowym liczba ta jeszcze wzrasta.

Cerrotorre.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0