HomeImprezy outdoor

Czas Ironmanów – Timex wspiera polski triathlon

Już w najbliższy weekend (13-14 czerwca) w Suszu, na malowniczym Pojezierzu Iławskim odbędą się mistrzostwa Polski w triathlonie na długim dystansie. Timex jest jednym z patronów tego wyjątkowego sportowego wydarzenia.

Na największej triathlonowej imprezie w Polsce rywalizować będą nie tylko profesjonaliści z kraju i zagranicy, także amatorzy mogą sprawdzić swoje możliwości. Przewidziane zostały również konkurencje dla dzieci.

Na całym świecie, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Timex angażuje się w rozwój triathlonu i przyczynia się do wzrostu popularności tej konkurencji sportowej, wspierając również cykl zawodów triathlonowych Ironman, rozgrywany na pięciu kontynentach. Timex jest obecny na tak prestiżowej imprezie sportowej jak Ironman 70.3 World Championship.

Triathlon Susz 2009

Zachęcanie do większej aktywności i udziału w sportowej rywalizacji jest dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że możemy wspierać tak ciekawą i wszechstronną dyscyplinę sportu jak triathlon – mówi Anna Borg, dyrektor generalny Timex Group Polska.

Podczas tego weekendu Susz stanie się areną zmagań miłośników triathlonu. Szykuje się potrójna dawka emocji – zawodnicy konkurować będą w bieganiu, pływaniu i kolarstwie. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy dostępne są na stronie: www.susz-triathlon.pl

Alicja Kanafa
Omega Comunication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0