HomeRynek outdoor

Intersport – ponadplanowa ekspansja na Płock

W listopadzie 2009 roku INTERSPORT uruchomi nowy salon sprzedaży o powierzchni 665 m2, który będzie zlokalizowany w istniejącej już Galerii WISŁA w Płocku. Jest to ponadplanowa inwestycja Spółki w tym roku.

W dniu 24 września 2009 r. weszła w życie umowa najmu lokalu handlowego zawarta ze Spółką DT-SPV 13 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jana Pawła II 27, po spełnieniu się warunków określonych w jej treści.

Umowa dotyczy najmu lokalu o powierzchni 665 m2 zlokalizowanego w Centrum Handlowym Galeria Wisła w Płocku, w którym Spółka będzie prowadziła sprzedaż artykułów sportowych pod szyldem INTERSPORT. Uruchomienie w Płocku pierwszego salonu sprzedaży zapewni Spółce dostęp do nowego rynku zbytu, a także powiększy liczbę stałych klientów.

Termin otwarcia nowego salonu przewidywany jest nie później niż 26 listopada 2009 r. Umowa została zawarta na okres 5 lat liczonych od dnia otwarcia lokalu w Centrum z możliwością jej przedłużenia na kolejne 5 lat.

W 2009 roku Spółka INTERSPORT Polska S.A. otworzyła już salon w Galerii Solaris w Opolu, 3 października br. planuje uruchomienie salonu w Galerii Jurajskiej w Częstochowie a w listopadzie (ponad plan) uruchomi salon w Płocku. Na koniec tego roku Spółka INTERSPORT Polska S.A. posiadać będzie 28 salonów w 16 miastach Polski o łącznej powierzhcni sprzedaży prawie 31 tys. m2.

Źródło: INTERSPORT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0