HomeRynek outdoor

21 października ruszają 20. Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

21 października rozpoczynają się 20. Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, największa tego typu impreza branżowa w Polsce (wg rankingu targów turystyki w Polsce w 2008 roku). Okrągła rocznica (podczas targów odbędą się również ogólnopolskie obchody Światowego Dnia Turystyki) zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie sporo nowości i podsumowań.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, logo

Jubileuszowe Targi Tour Salon odbędą się w dniach 21-24 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Z jednej strony stanowić będą już tradycyjnie płaszczyznę spotkań biznesowych przedstawicieli branży turystycznej (pierwsze dwa dni targów, 21-22 października), z drugiej szeroko zakrojoną prezentację ofert turystycznych miast, regionów i gmin, hoteli i ośrodków wypoczynkowych, sanatoriów i obiektów SPA (blok „WySPA Zdrowia"), biur podróży i przewoźników (23-24 października). W tym roku rusza dodatkowo nowy projekt Port Lotniczy TOUR SALON, z prezentacją lotnisk i przewoźników lotniczych. W sumie w Poznaniu pokaże się około 700 wystawców z 38 krajów.

Na tegorocznych TOUR SALON kontynuowany będzie między innymi Business Planner – czyli program wcześniejszego organizowania spotkań z wystawcami, umożliwiający stworzenie profesjonalnego grafiku rozmów prowadzonych na stoiskach. Obok tego natomiast nowatorski projekt w postaci warsztatów Discover Poland (workshop turystyki przyjazdowej), których celem będzie popularyzowanie polskiej turystyki aktywnej. „Polscy przedsiębiorcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentowana swojej oferty touroperatorom z całego świata podczas specjalnie zaaranżowanych spotkań i pokazać zagranicy nieznane oblicze polskiej turystyki" – czytamy w programie. Więcej o inicjatywie Discover Poland tutaj.

Targi Tour Poland to również bogaty program konferencji, seminariów, warsztatów, wystaw, konkursów. Dla zwiedzających przygotowano między innymi spotkania z podróżnikami ("Podróżniczy Kalejdoskop"), Otwarte Mistrzostwa Polski w Speedmintonie, Tour Tramwajów, pokaz zmiany kolorów autobusu na oczach widzów etc.

Szczegółowe informacje o Tour Salon 2009 na stronie www.tour-salon.pl.

źródło: tour-salon.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0