HomeRynek outdoor

28 października rozpoczynają się Targi Sports Source Asia

W dniach 28-30 października br. ruszają kolejne targi Sports Source Asia, jedna z najważniejszych tego typu imprez branżowych na terenie Azji. Odbędą się na terenie AsiaWorld-Expo w Hongkongu.

Sports Source Asia, logo

To trzecia odsłona Sport Source Asia, wydarzenia w świecie sporowego binzesu, które zdążyło już dobyć międzynarodowe uznanie. Azjatyckiej imprezie patronują zresztą renomowane targi ispo w Monachium. Jej głównym organizatorem są natomiast Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) oraz MMI Asia Pte Ltd (MMI). Imponująco wygląda również samo miejsce, gdzie odbywają się targi Sport Source Asia – czyli AsiaWorld-Expo, oferujące 70 tys. m2 powierzchni, w tym 10 sal przeznaczonych dla wystawców i na imprezy towarzyszące targom.

Organizatorzy z dumą podkreślają, że z roku na rok rośnie frekwencja zarówno wystawiających się firm, jak i odwiedzających targi. W ubiegłym roku na Sport Source Asia pojawiło się 7800 klientów ze 100 państw (i regionów), a swoje najnowsze kolekcje sprzętu sportowego, obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych zaprezentowało 237 wystawców. To o 20% więcej niż podczas premierowej odsłony 2 lata temu. W tym roku będzie pewnie kolejny rekord frekwencji, udział w targach zapowiedzieli bowiem wystawcy z całego świata, w tym między innymi; Good Policy International Limited, Loong Dao Garment Limited and Playmore International Limited z Hongkongu, Fujian Hongxing Erke Sports Goods Co. Ltd i Peak Shoes Co. Ltd z Chin kontynentalnych… itd.

Sports Source Asia to przede wszystkim szansa dla firm z branży zaprezentowania bogatej oferty handlowej, a co za tym idzie zdobycia nowych klientów, nawiązania kontaktów z dostawcami i dystrybutorami etc. Targi azjatyckie to również bogaty program imprez towarzyszących, w tym wykładów i seminariów na temat kondycji rynku sportowego.

Wszystkie szczegóły dotyczące Sports Source Asia na stronie organizatora.

źródło: sportssource-asia.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0