HomeNowości z rynku

Nowości w kolekcji Warmpeace

Warmpeace, znany producent odzieży outdoorowej i śpiworów, prezentuje w tym sezonie kilka nowości. W najnowszej ofercie czeskiej marki znajdziemy między innymi kolekcję zaprojektowaną specjalnie dla dzieci, a obok niej produkty wykonane z nowego materiału Coral Fleece.

Warmpeace, logo

Coral Fleece

Coral Fleece, inaczej 100% włókna poliestrowego. Od klasycznego polara różni się jednak inną strukturą włókna, dzięki czemu materiał jest cieńszy i bardziej ściśliwy, nie tracąc przy tym wysokich parametrów oddychalności. Coral Fleece jest ekstremalnie miękki i delikatny (bardzo miły w dotyku). Charakteryzuje się obszernym, długim włosiem (High Loft). Dodatkową zaletą odzieży z Coral Fleece jest mała objętość po spakowaniu (jednocześnie po rozpakowaniu polar bardzo szybko wraca do swojej wcześniejszej postaci).

Z serii Coral Fleece w najnowszej kolekcji znajdziemy kurtki polarowe; damską Taioga, męską Tahoe i dziecięcą Indi.

Warmpeace, kurtka polarowa TaiogaWarmpeace, kurtka polarowa Taioga

• Kolekcja dziecięca

Kolekcja dziecięca to kolejna ciekawa nowość w ofercie Jesień-Zima 2009/2010 marki Warmpeace. Obejmuje kurtki polarowe, kurtki i spodnie softshellowe, bluzy, czapki etc.

Jednym z produktów serii dla najmłodszych jest softshell Panda, o charakterystycznym, zapewniającym swobodę tuchów kroju, z wydłużonym tyłem. Kurtka wyposażona została w dwukierunkowy zamek przedni z wewnętrzną patką, zamki wentylacyjne pod pachami, zintegrowany, regulowany kaptur, dwie duże kieszenie przednie oraz rękawy wykończone Lycrą, z otworem na kciuk.

Warmpeace, kurtka softshellowa PandaWarmpeace, kurtka softshellowa Panda

Pozostałe produkty z kolekcji dziecięcej znajdą Państwo na stronie www.warmpeace.pl

źródło: WARMPEACE

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0