HomeRynek outdoor

Nowy sklep INTERSPORT w Płocku

W dniu 18 listopada 2009 roku sieć specjalistycznych sklepów sportowych INTERSPORT uruchomiła nowy salon w PŁOCKU.

Nowy salon Intersport w PłockuNowy salon Intersport w Płocku

Nowy sklep ma powierzchnię 665 m2 i jest zlokalizowany w istniejącej już Galerii WISŁA w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 144. To pierwszy salon Spółki w tym mieście, ale zarazem 28 placówka handlowa INTERSPORT w Polsce.

Uruchomienie nowej lokalizacji zapewni sieci sklepów sportowych INTERSPORT dostęp do nowego rynku zbytu, a także powiększy liczbę stałych klientów. W dniach 18-30 listopada w nowootwartym salonie trwa akcji promocyjna „SPORT bez VAT". Cały asortyment obniżony jest o wartość podatku Vat.

Ekipa nowego salonu Intersport w PłockuEkipa nowego salonu w Płocku i prezesi Intersport

NOWOŚCIĄ wprowadzoną w tym sezonie jest multimedialny katalog zimowy, który oprócz prezentacji oferty pomaga dobrać klientom za pomocą kilku parametrów odpowiedni sprzęt. Katalog jest dostępny pod adresem: www.katalogzimowy.pl.

Źródło: INTERSPORT


Spółka jest w Polsce jednym z liderów wśród sieci sklepów sportowych, posiadającym obecnie 28 salonów zlokalizowanych w 16 największych miastach Polski: czterech w Warszawie i Poznaniu, trzech w Krakowie i Wrocławiu, dwóch w Gdańsku i Łodzi oraz po jednym salonie w Bielsku-Białej, Białymstoku, Bytomiu, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdyni, Katowicach, Płocku, Sosnowcu i Opolu. Łączna powierzchnia salonów wynosi obecnie ponad 31 tys. m2.

W bieżącym roku sieć INTERSPORT Polska S.A. otworzyła 3 nowe salony: (1) w Galerii Solaris w Opolu, (2) w Galerii Jurajskiej w Częstochowie oraz (3) w Galerii Wisła w Płocku. Uruchamiając nowe lokalizacje Spółka powiększyła w 2009 roku powierzchnię sprzedaży o 2570 m2.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0