HomeImprezy outdoor

Ruszaj się także zimą – nowe zawody na nartach biegowych!

Już 20 grudnia w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach po raz pierwszy w Polsce ruszy cykl zawodów w narciarstwie biegowym dla amatorów Salomon Nordic Sunday. Aż do kwietnia, w co drugą niedzielę, będzie można także skorzystać z lekcji wykwalifikowanych instruktorów oraz uzyskać fachowe porady sprzętowe.

Salomon Nordic Sunday, logo

W ramach SNS przygotowano aż 30 kategorii startowych na dwóch trasach (krótszej 10 km i dłuższej 20 km), w stylach dowolnym i klasycznym. W związku z tym nawet zupełnie początkujący narciarze będą mogli wspaniale się bawić, a przy okazji zobaczyć, jak to jest wziąć udział w profesjonalnie przygotowanej imprezie. Ośrodek „Bieg Piastów" w Jakuszycach to jedno z najlepiej znanych miejsc do trenowania biegów narciarskich w Europie.

Na zawodników – amatorów czekają świetnie przygotowane trasy wraz z punktami żywieniowymi, elektroniczny pomiar czasu oraz nagrody od sponsora. Różne kategorie startowe premiować będą dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów a także całe rodziny! Już dziś zapraszamy więc do odwiedzenia strony www.sns-nartybiegowe.pl. W górach śnieg już czeka na biegaczy!

Miejsce imprezy: Ośrodek Narciarstwa Biegowego „Bieg Piastów" w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach.

Organizatorzy imprezy:

Salomon Nordic Sunday, organizatorzy

Monika Strojny

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0