HomeRynek outdoor

KIELCE SPORT-ZIMA 2010 – swój udział zapowiedziało już ponad 100 znanych firm

Przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-ZIMA 2010 nabierają rozpędu. Na wystawie podobnie jak w roku ubiegłym pojawią się niemal wszystkie najważniejsze marki sportowe oraz najwięksi producenci i dystrybutorzy.

Na liście wśród ponad 100 firm są już m.in. CMP, SAT, EUROMARK, HANNAH, PM SPORT, BERGSON, REGATTA, AMER SPORTS, HBMM. Impreza w Targach Kielce będzie jedyną okazją w roku do spotkania w tak licznym gronie, do integracji branży i owocnych kontaktów z rzeszą klientów w wyjątkowej atmosferze.

KIELCE SPORT-ZIMA to w 2010 roku nie tylko biznes i sport, ale możliwość uzupełnienia swojej wiedzy z zakresu marketingu. Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu dla właścicieli sklepów sportowych, które odbędzie się pod hasłem "Sklep, który zarabia". Na spotkania specjaliści branżowi odpowiedzą i wskażą drogę do tego jak właściwie urządzić sklep – przeprowadzić klienta – tak, aby wpłynąć na jego zachowanie i w ten sposób zwiększyć sprzedaż. Dzięki radom najlepszych praktyków uczestnicy szkolenia w niezawodny sposób zaaranżują zapraszające do zakupów witryny w sklepie sportowym.

Wystawa będzie również okazją do zapoznania się i spróbowania własnych sił w licznych, nawet tych mniej znanych dyscyplinach sportowych. Będzie się działo!

Zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 27 lutego 2010.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0