HomeImprezy outdoor

Kolarze Columbia-HTC Najlepszą Drużyną roku 2009 według ekspertów sportowych

Kolarze Columbia-HTC Najlepszą Drużyną roku 2009 – tak zdecydowali międzynarodowi eksperci sportowi biorący udział w forum najważniejszego internetowego portalu kolarskiego – Cyclingnews.com. Zdobycie przez kolarzy 12 głosów na 16 możliwych jest ukoronowaniem sukcesów drużyny odniesionych w ostatnim sezonie.

Columbia, Columbia HTC

"Columbia-HTC jest silną drużyną" – skomentował Rupert Guinness z australijskiego dziennika Sydney Morning Herald. "Każdy kolejny sukces ich tylko wzmacnia, a ich entuzjazm jest po prostu niewyczerpany. Obserwowanie ich szczerej radości ze zwycięstw i wzajemna wdzięczność członków drużyny było wspaniałe."

Peter Cossins, redaktor kolarskiego magazynu – Procycling Magazine – dodaje: "Zarówno męska jak i żeńska część zespołu Columbia celebrowała zwycięstwa, jak chyba żadna inna drużyna od czasów Mapei".

Laura Weislo, dziennikarka amerykańskiej redakcji Cyclingnews, przypomina o 132 zwycięskich wyścigach zespołu Columbia-HTC na przestrzeni całego roku 2009 – "Czy ktoś może stwierdzić, że drużyna, która wygrała w tylu zawodach nie zasługuje na miano Najlepszej Drużyny Roku?"

Columbia-HTC zdobyła też 3 na 4 możliwe głosy dziennikarzy sportowych w walce o tytuł Drużyny Roku 2009 przyznawany przez magazyn Cycle Sport Magazine.

Więcej informacji tutaj.
Więcej informacji na temat Team Columbia-HTC na www.highroadsports.co

Ewa Woźnicka

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0