HomeImprezy outdoor

Nagroda specjalna dla seniorki Biegu Chomiczówki

Timex uhonoruje specjalną nagrodą najstarszą zawodniczkę, która 17 stycznia ukończy na dystansie 15 km warszawski XXVII Bieg Chomiczówki.

Warszawa, styczeń 2010 – Seniorka Biegu Chomiczówki otrzyma cyfrowy monitor pracy serca, składający się z zegarka i pulsometru (opaski na klatkę piersiową). Model nosi nazwę Timex Ironman Road Trainer i został zaprojektowany specjalnie dla pań. Zegarek wyróżnia się stylistyką oraz śliwkowym kolorem. Ma podświetlaną tarczę, jest trwały i wygodny w obsłudze.

Timex, Ironman Road TrainerTimex, Ironman Road Trainer

Monitor treningu Timex wyposażony jest w funkcje niezbędne każdej biegaczce: stoper timer i timer interwałowy oraz licznik kalorii. Posiada 5 programowalnych zakresów tętna, pamięć średniej i maksymalnej wartości tętna w danej strefie, pamięć 50 okrążeń/międzyczasów oraz spalonych kalorii.

Z radością nagrodzimy seniorkę Biegu Chomiczówki. Bardzo cenimy sportowy wysiłek, wiemy też, ile satysfakcji daje ukończenie każdego biegu. Cieszy nas, że bieganie staje się coraz bardziej popularne, także wśród pań – mówi Anna Borg, zarządzającą Timex Group Polska. Dyrektor polskiego oddziału Timex także od niedawna biega i może się już poszczycić ukończonym w ubiegłym roku półmaratonem.

Bieg Chomiczówki rozgrywany jest nieprzerwanie od 1984 roku. W tegorocznej edycji wystartuje ponad tysiąc biegaczy. Jednym z faworytów będzie Rafał Wójcik, jeden z najlepszych biegaczy długodystansowych w Polsce, ambasador Timex od 2007 roku.

Justyna Kozińska
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0