HomeNowości z rynku

Columbia prezentuje kolekcję Wiosna 2010

Kolekcję na Wiosnę 2010 marki Columbia wyróżnia maksymalne wykorzystanie najnowszych technologii dostosowanych do konkretnych potrzeb. Tworząc innowacyjne rozwiązania z myślą o konkretnych zastosowaniach Columbia zredefiniowała trendy w modzie outdoorowej i wyszła naprzeciw rzeczywistym potrzebom tych, którzy z entuzjazmem ruszają na podbój świata.

Columbia Sportswear Company, Columbia, logo

Hitem kolekcji Wiosna 2010 marki Columbia są niezwykle wytrzymałe buty do biegania w terenie oraz niespotykanie lekki plecak dla miłośników nordic walking oraz wypraw rowerowych.

  • Buty terenowe Ravenous Trail

Buty terenowe Ravenous charakteryzuje nowy system podparcia pięty wykonany w technologii 3D Techlite, zapewniający pełne dopasowanie i stabilność stopy nawet w trudnym terenie. Wygodę gwarantuje profilowane podbicie buta z wykorzystaniem technologii Techlite. Doskonała przyczepność to z kolei zasługa podeszwy zewnętrznej wykonanej z dwuskładnikowej gumy, wykorzystującej technologię Omni-Grip. Profilowana wkładka wewnętrzna Contour Comfort zapewnia idealną amortyzację pięty, wsparcie łuku stopy oraz zapobiega tworzeniu się brzydkich zapachów . Wszywany język zabezpiecza przed wpadającymi do buta kamykami.

Columbia, buty Ravenous TrailColumbia, buty Ravenous Trail

  • Plecak Mobex

Drugi hit w kolekcji Wiosna 2010 to plecak trekkingowy Mobex o konstrukcji inspirowanej namiotami typu „iglo". Odporność na deszcz i zaplamienia gwarantuje Omni-ShieldTM. Plecak posiada ultralekki stelaż Exo-Flex z systemem mocowań np. kijów trekkingowych oraz kieszeń na bukłak z wodą. Lekkie i oddychające pasy naramienne umożliwiają przepływ powietrza i zapobiegają przegrzewaniu. Możliwość pełnego otwarcia plecaka ułatwia pakowanie. 

Columbia, plecak MobexColumbia, plecak Mobex

źródło: Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0