HomeNowości z rynku

GoSystem przedstawia swoją kolekcję Lato 2010

Dystrybutor marki GoSystem firma Paker informuje, że rozpoczęła się sprzedaż kartuszy gazowych i menażek z kolekcji lato 2010.

GoSystem to renomowany brytyjski producent sprzętu do gotowania i oświetlenia, od wielu już lat ceniony i lubiany również przez polskich turystów. Oferuje szeroki wybór dobrego, sprawdzonego sprzętu za rozsądną cenę. Najpopularniejsze modele z kuchenek z zapalnikiem to Autotrail oraz wyposażona w gigantyczną moc kuchenka TrekMate (która w teście Magazynu Góry na najlepszą kuchenkę gazową „środka" zdeklasowała rywali). Wszystkie kuchenki i lampki GoSystem posiadają w komplecie zestawy serwisowe i pokrowce lub transportowe pudełeczka, a ich jakość potwierdza 3-letnia gwarancja procucenta.  

GoSystem, kuchenka AutotrailGoSystem, kuchenka Autotrail

GoSystem, kuchenka TrekMateGoSystem, kuchenka TrekMate

W ofercie GoSystem znajduje się również rzadko spotykany typ kuchenki: gazowo/paliwowa. Kuchenka pracuje na gazie, benzynie lub nafcie. Flexi Fuel to: możliwość użycia z różnego rodzaju paliwem, dobra jakość pracy w trudnych warunkach, bardzo duża moc, duża szybkość gotowania. Kuchenka często zabierana w „dzikie" rejony świata. W bieżącym sezonie kuchenka ta (wraz z będącą w komplecie butelką na paliwo) oferowana jest w promocyjnej cenie. W wielu sklepach turystycznych prowadzona jest sprzedaż promocyjna kuchenki TrailClassic – z dodawanym gratis kartuszem 220 g. W promocyjnej cenie oferowana jest również w tym sezonie lampka TrailLite.

GoSystem, kuchenka Flexi FuelGoSystem, kuchenka Flexi Fuel

Więcej informacji: www.paker.pl 

źródło: PAKER

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Anonim 14 lat ago

  bularz. Nikomu nie polecam produktów firmy GoSystem. Ślicznie wyglądają ale ich niezawodność i jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Kuchenka Autotrail zimą w górach nie dała się uruchomić, zamarzła, kiedy primus działa bez zarzutów. Używałem garnki firmy GoSystem – piękne czarne „teflonowe”. Po kilku gotowaniach farba zaczęła odpadać, wystarczyło delikatnie przejechać łyżką po dnie garnka żeby zeskrobać „pseudo teflon”. Aż strach pomyśleć ile tej farby przedostało się do jedzenia…

  • comment-avatar
   Anonim 14 lat ago

   bularz z ???. Primusa czy jeszcze bardziej badziewnego Camping-gas. Jeśli zawilgociłeś palnik to musiał zamarzać, jak każdy inny, a teflony na aluminium to ściema dla naiwnych – w wykonaniu wszystkich producentów kuchenek. Powinien o tym wiedzieć „turysta górski” i stosować naczynia nierdzewne.

   • comment-avatar
    Anonim 14 lat ago

    „turysta górski”. „turysta górski” nie zawsze jest specjalistą od stopów metali i często kieruje się firmą i tym co przeczyta w necie. Że tak zacytuję: „GoSystem to renomowany brytyjski producent sprzętu do gotowania i oświetlenia, od wielu już lat ceniony i lubiany również przez polskich turystów. Oferuje szeroki wybór dobrego, sprawdzonego sprzętu za rozsądną cenę.”