HomeRynek outdoor

Od stycznia 2011 dystrybucję marki Hanwag przejmie firma HBMM

Od stycznia 2011 roku marka Hanwag będzie mieć nowego dystrybutora – firmę HBMM z Poznania. Informację tą przekazał Harald Heim, General Manager Fenix Outdoor na wschodnią Europę. Poprzednim dystrybutorem Hanwaga na Polskę była firma Bakosport z Warszawy.

HBMM, logo nowe

***

Drodzy Partnerzy,

Po pierwsze, chcemy podziękować wszystkim obecnym partnerom marki Hanwag za ich duże wsparcie w rozwoju marki i jej produktów. W celu zapewnienia Wam jeszcze wyższego poziomu serwisu i większego wsparcia, biorąc pod uwagę potencjał polskiego rynku outdoor, zarząd konsorcjum Fenix Outdoor Group oraz Hanwag podjął decyzję, że z dniem 01.01.2011 przejmuje dystrybucję butów Hanwag, produkowanych w Niemczech od 1921 roku. Wszystkie kwestie handlowe zostaną przejęte przez naszą spółkę córkę: Fenix Eastern Europe GmbH, z siedzibą w Vierkirchen w Niemczech.

Sprzedaż, marketing i obsługa klienta będzie prowadzona przez naszego oficjalnego dystrybutora marki Fjallraven, firmę HBMM z Poznania, która od początku 2011 roku będzie naszym oficjalnym agentem Hanwaga i Fjallravena i Waszym bezpośrednim kontaktem.

Wierzymy, że ta zmiana zwiększy świadomość obu marek przy jednoczesnym silnym wsparciu marketingowym, organizacji wydarzeń branżowych oraz lokalnej obsłudze klienta.

W imieniu Fenix Outdoor Group i firmy Hanwag chcielibyśmy podziękować naszemu poprzedniemu dystrybutorowi Hanwaga, firmie Bakosport z Warszawy. Dziękujemy za wszystkie starania i pracę przez ostatnie lata oraz za udane wprowadzenie marki Hanwag na polski rynek.

Dziękujemy Wam, Blanko i Sylwio!!!

Nowa kolekcja marek Hanwag i Fjallraven na rok 2011 będzie po raz pierwszy zaprezentowana na targach Outdoor Show we Friedrichshafen w Niemczech, które odbędą się w dniach 15-18.07.2010. Będzie nam przyjemnie móc gościć Państwa na naszym stoisku firmowym w hali A5 stoisko nr 200. HBMM chętnie przedstawi Wam nasze najnowsze produkty. Przedstawiciele HBMM będą dostępni przez cały czas trwania targów.

Od 01.08.2010 pełna kolekcja marek Hanwag i Fjallraven na rok 2011 będzie dostępna we wzorcowni firmy HBMM w Poznaniu. Prosimy o kontakt z HBMM w celu umówienia spotkania na targach Outdoor Show lub w Poznaniu.

Jesteśmy przekonani, że Państwo i Państwa klienci będziecie pozytywnie zaskoczeni tą zmianą i z góry dziękujemy Wam za przyszłą współpracę oraz wsparcie dla marek Hanwag i Fjallraven.

Harald Heim

General Manager Eastern Europe


FENIX Eastern Europe GmbH


Wiesenfeldstraße 7


D- 85256 Vierkirchen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0