HomeRynek outdoor

Outdoorzy.pl – nowa odsłona

Nowoczesna szata graficzna, dziesiątki nowych produktów w najlepszych cenach, interesujące promocje, ciekawe rozwiązania dla partnerów handlowych – tak prezentuje się odświeżony internetowy sklep turystyczny Outdoorzy.pl dostępny w sieci od kilku dni.

outdoorzy.pl, logo

Na uwagę zasługują zmiany w obszarze dostępności i użyteczności serwisu – interesujące produkty można teraz znaleźć dużo szybciej, dzięki przejrzystemu układowi kategorii, udoskonalonej wyszukiwarce produktów oraz systemowi przyjaznych, intuicyjnych filtrów. Zmienił się także wygląd karty produktu – oprócz podstawowych informacji o produkcie, tabeli rozmiarów i danych technicznych pojawił się panel recenzji dodawanych przez użytkowników. Dla lepszej komunikacji z klientami wprowadzono elektroniczny system obsługi klienta (helpdesk) oraz prosty system zwrotów i wymiany towarów.

Nowa odsłona sklepu to także atrakcyjne programy promocyjne. Stali klienci mogą korzystać z programu lojalnościowego, w którym gromadzone za zakupy punkty można przekształcać na kupony rabatowe. Niebawem ruszy program „Prezent urodzinowy" – każdy kupujący, który poda datę urodzenia w dzień urodzin otrzyma kupon rabatowy z atrakcyjną zniżką. Przebojem na rynku może stać się system rekomendacji – nie tylko osoba polecająca sklep
Outdoorzy.pl otrzyma specjalny rabat, ale także klient, który skorzystał z polecenia robiąc zakupy w sklepie.

Outdoorzy.pl otwierają się także na współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Teraz każda osoba prowadząca interesujący serwis internetowy, sklep czy bloga może zostać może zostać partnerem handlowym Outdoorzy.pl – wraz z nową odsłoną sklepu ruszył bowiem program partnerski umożliwiający sprzedaż produktów z bazy sklepu w sieci partnerskiej w oparciu o system prowizyjny.

Do końca roku uruchomimy jeszcze kilka nowych, ciekawych funkcjonalności sklepu – mówi Łukasz Golonka – współwłaściciel Outdoorzy.pl – W tym momencie skupiamy się na dostarczeniu naszym klientom jak najszerszej oferty produktowej, a także na budowie systemu bonusów i zniżek premiujących aktywnych klientów.

***

Sklep Outdoorzy.pl działa na rynku od 2008 roku. Specjalizuje się w sprzedaży artykułów turystycznych renomowanych polskich i zagranicznych producentów, wprowadza na rynek własne marki wysokiej jakości produktów outdoorowych w konkurencyjnych cenach. Każdego miesiąca strony sklepu odwiedza około 20 tyś. unikalnych użytkowników.

Więcej informacji:
media@outdoorzy.pl
Paweł Miśkiewicz

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0