HomeRynek outdoor

Arne Arens dyrektorem sprzedaży The North Face EMEA

The North Face®, jeden z największych na świecie producentów zaawansowanej technologicznie odzieży outdoorowej, butów sportowych oraz sprzętu turystycznego, poinformował, że Arne Arens został dyrektorem sprzedaży marki The North Face w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA)

The North Face, logo

Jako dyrektor sprzedaży The North Face EMEA, Arne Arens będzie odpowiedzialny za zarządzenie wszystkimi aspektami sprzedaży w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Arens podlega bezpośrednio Timo Schmidt – Eisenhartowi, dyrektorowi generalnemu The North Face EMEA.

Jak powiedział Schmidt – Eisenhart po ogłoszeniu swojej decyzji: Międzynarodowe doświadczenie Arne zebrane podczas pracy pracy w różnych branżach bez wątpienia pozwoli na wprowadzenie organizacji sprzedaży The North Face w nową erę. Arens będzie pracował w głównej siedzibie VF International w Lugano w Szwajcarii, skąd będzie nadzorował działania szefów sprzedaży w strategicznych rejonach oraz poszczególnych krajach regionu.

The North Face to jedna z najsilniejszych marek w branży odzieży outdoorowej z silnymi korzeniami oraz długą historią dostarczania miłośnikom sportów najwyższej jakości ubrań i sprzętu, który pozwala im na odkrywanie świata. Never Stop Exploring jest także moją filozofią i nie mogę się doczekać, by The North Face stał się numerem 1. w swojej branży w całej Europie. Taki mam cel i będę go realizować z moim zespołem oraz partnerami handlowymi – powiedział entuzjastycznie Arens.

Pochodzący z Holandi Arens zdobywał doświadczenie zawodowe pełniąc strategiczne oraz operacyjne funkcje w USA, Hiszpanii, Austrii oraz w Niemczech. Po kilku latach spędzonych w Accenture na początku kariery, przez 8 lat pracował w departamencie marketingu i sprzedaży Nike Europe, gdzie pełnił funkcję m.in dyrektora generalnego ds. produktów do piłki nożnej w Niemczech oraz – ostatnio – dyrektora sprzedaży sportswear na Europę Centralną i Wschodnią. Prywatnie Arens jest miłośnikiem narciarstwa, szczególnie w alpejskich miejscowościach. 

Źródło: The North Face

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0