HomeImprezy outdoor

Timex Ironman z dotykowym wyświetlaczem oficjalnym zegarkiem Maratonu Warszawskiego

Timex Ironman Sleek 150-Lap został oficjalnym zegarkiem 32. Maratonu Warszawskiego. Zegarek ma wyświetlacz reagujący na dotyk, co bardzo ułatwia korzystanie z wielu funkcji podczas biegu. Zegarki z oficjalnej kolekcji będą nagrodą dla zwycięzców maratonu, który odbędzie się w stolicy 26 września.

Technologia Tap Screen umożliwia uruchomienie wielu funkcji zegarka za pomocą jednego energicznego stuknięcia w wyświetlacz. – Dzięki temu podczas biegu nie trzeba szukać przycisków startu, międzyczasów oraz stopu na stoperze, ponieważ wszystkie te funkcje można włączyć uderzając w szybkę zegarka – tłumaczy Rafał Wójcik, ambasador marki Timex, wybitny polski maratończyk.

Timex, Ironman Sleek 150-LapTimex, Ironman Sleek 150-LapW zegarku można ustawić alarm dźwiękowy, który wyznaczy tempo biegu, oraz alarmy hydracyjne, które przypomną o uzupełnieniu płynów oraz pokarmu w regularnych odstępach czasu. Biegacz na pewno usłyszy sygnał, gdyż głośność dzwonków i alarmów osiąga poziom 5 decybeli.

Są to bardzo przydatne funkcje podczas długich treningów lub maratonu – podkreśla Rafał Wójcik – Ważne jest także to, że zegarek zapamiętuje każdy trening w postaci dzienniczka wyników z datami (tzw. Data Training Log). Dzięki temu stwarza możliwość przypomnienia sobie przebiegu i analizy treningu np. sprzed tygodnia – dodaje doświadczony zawodnik.

Zegarek posiada duży i bardzo czytelny cyferblat, co ułatwia kontrolowanie czasu bez wytężania wzroku podczas szybkiego biegu. W pamięci można zapisać do 150 międzyczasów, co powinno wystarczyć każdemu biegaczowi. Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen to bardzo dobry zegarek dla osób ceniących swobodę biegu i komfort kontrolowania czasu podczas treningu oraz ważnych startów – podsumowuje Rafał Wójcik.

Timex Ironman Sleek 150-Lap z technologią Tap Screen jest również oficjalnym zegarkiem maratonu w Nowym Jorku. Otrzymał ponadto nagrodę Runner’s World ISPO 2010 Award w kategorii „Technologia Biegowa".

Kolekcja obejmuje zarówno zegarki dla kobiet – w kolorach niebieskim, fioletowym, morskim i czarnym, jak i dla mężczyzn – o wyrazistej pomarańczowej barwie oraz w kolorze czarnym i granatowym. Cena każdego z modeli wynosi 329 zł. Zegarki dostępne są na stronie www.timex.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

źródło: Timex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0