HomeNowości z rynku

Nowości Black Diamond – Jesień 2010

Od 25 lat firma Black Diamond jest siłą napędową narciarstwa off-piste – przełamując stereotypy na temat tego co da się zrobić na śniegu. Nasz sprzęt od dawna pozostaje liderem branży – zarówno podczas skitourowych wędrówek po górach, jak i podczas ekstremalnych zjazdów freeride.

Black Diamond, buty tourowe linii Power (sezon zima 2009)Black Diamond, buty tourowe linii Power (sezon zima 2009)

Naszą inspiracją do stworzenia nowej linii butów Efficient, kóre pojawiły się w kolekcji jesień 2010, był niewątpliwy sukces butów freeridowych linii Power.

Nowa linia nart i butów Efficient została specjalnie zaprojektowana dla ludzi, którzy ciężko zapracowali sobie na podejściu na idealne skręty w puchu. Ultralekka konstrukcja tego sprzętu pozwala na zaoszczędzenie energii na podejściu, podczas gdy ich precyzyjna technologia daje doskonałą kontrolę każdego skrętu.

Cztery nowe modele butów skitourowych z linii Efficient zrewolucjonizowały zasady obowiązujące w lekkim sprzęcie backcountry. Te ultralekkie buty zostały wyposażone w innowacyjny system ruchomej cholewki Pivoting Cuff TechnologyTM

To opatentowane rozwiązanie pozwala nie tylko na 40º zakres ruchu podczas chodzenia na nartach, ale również gwarantuje doskonałe przełożenie siły podczas zjazdu. Żaden inny but do touringu nie posiada takich właściwości. 

Black Diamond, buty tourowe EfficientBlack Diamond, buty tourowe Efficient

Więcej informacji znajdziesz na naszej najnowszej stronie internetowej SKIBD:  www.skibd.bdel.com

Buty są dostępne w wybranych sklepach outdoorowych. 

źródło: Black Diamond

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0