HomeRynek outdoor

Śpiwór Plasma 30 Marmota wyróżniony nagrodą Backpacker Editors’ Choice 2011

Marmot Mountain, LLC został uhonorowany prestiżową nagrodą Editors’ Choice, corocznie przyznawaną przez magazyn Backpacker. Produkty, które otrzymują nagrodę są wyróżnione za wyjątkową innowacyjność designu, dobór materiałów i własności użytkowe. Nagroda w tym roku powędrowała do Marmota za nowy śpiwór Plasma 30, wypełniony luksusowym, gęsim puchem 900 cuin. Jonathan Dorn, redaktor naczelny magazynu Backpacker wraz z zespołem redakcyjnym i testerami wręczyli nagrodę podczas Outdoor Retailer Winter Market, w styczniu w Salt Lake City.

Nagrodzony śpiwór Plasma 30 marki Marmot (fot. www.marmot.com)Nagrodzony śpiwór Plasma 30 marki Marmot (fot. www.marmot.com)

Nowy śpiwór Plasma 30 (419$), jeden z 13 innowacyjnych produktów docenionych w tym roku przez magazyn Backpacker, waży zaledwie 623 g. Jest skonstruowany w oparciu o pionowe komory umożliwiające przepływ puchu wokół ciała, co zwiększa efektywność termiczną i pozwala samodzielnie przemieszczać puch w dowolne miejsce, w którym użytkownik odczuwa chłód.

Wybraliśmy odporny materiał Pertex Quantum o gęstości włókna 10 denierów – mówi Wade Woodfill, Merchandising Manager w firmie Marmot, a także pomysłodawca serii nowych, ultralekkich śpiworów, do których należy nagrodzony model oraz śpiwór Plasma 15 (469$). – Oba śpiwory mają pełnej długości zamki, przełomową cechę jak na modele w tej kategorii wagowej. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą i mamy nadzieje zobaczyć jak użytkownicy testują śpiwory w terenie jeszcze w tym roku – dodaje

Nagroda Backpacker Editors’ Choice od samego początku jej powołania jest uważana za najbardziej pożądane wyróżnienie w dziedzinie sprzętu i odzieży na rynku outdoorowym. Nieskazitelne zaufanie jakim cieszy się zespół redakcyjny oraz rygorystyczne testy w terenie, jakie podejmuje kapituła nagrody gwarantuje, że Backpacker Editors’ Choice jest bezdyskusyjnym wyznacznikiem jakości zarówno dla marek, jak i nagrodzonych produktów.

Pełna lista laureatów nagrody Backpacker 2011 Editors’ Choice zostanie oficjalnie ogłoszona publiczności w marcowym numerze magazynu.

Źródło: www.snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0