HomeRynek outdoor

Weekend pełen rowerów, testów i fachowych informacji – targi bike+outdoor 2011

Prawie przed rokiem odbyła się pierwsza edycja targów bike+outdoor. Ze względu na duże zainteresowanie tym tematem w dniach 25-27 marca odbędzie się kolejna odsłona targów rowerowych i sportów outdoor.

targi bike+outdoor, logo

Sprzedawcy rowerów z regionu – Collos Radsport Radeberg, Bikeland 262 Dresden i Tretmühle Radebeul oraz tak znane firmy outdoorowe, jak np. Globetrotter obecne będą na targach. Nie zabraknie oczywiście producentów firm Scott, Giant czy Steppenwolf.

Ogromny wybór rowerów górskich, velobikes, citybikes oraz rowerów treningowych uzupełniają rowery poziome, transportowe, elektryczne, rehabilitacyjne i kolarzówki. Na odwiedzających czekają specjalne ścieżki próbne, na których przetestować będzie można np. rowery poziome.

Wspinaczka jest w modzie – w hali oraz na świeżym powietrzu. Dla fanów wspinania przygotowana zostanie specjalna ścianka.

W przestronnych halach targowych przyjaciele sportów outdoor znajdą z pewnością inspirujące pomysły na przyszłe wycieczki. Specjalnie przygotowane „pole namiotowe” wzbudzi w niejednym ochotę na urlop.

Pokazy mody przekonają odwiedzających, iż sportowa odzież wielofunkcyjna nie jest tylko towarem o wysokiej jakości, ale również potrafi być modna.

W tym roku po raz pierwszy zainstalowana zostanie ścieżka testowa obuwia. Odwiedzający będą mogli przetestować obuwie firm adidas, Salomon, LOWA czy KEEN.

Niewątpliwie wspinaczka i wędrówka to ulubione sporty outdoor, a odpowiednie wyposażenie do tego celu wystawione zostanie w halach MESSE DRESDEN. Na targach znajdzie się wszystko od „A” – jak aktywne urlopy poprzez campingi, kajaki i kanadyjki, kitesurfing, namioty, nordic walking, nurkowanie, obuwie, paralotnie, plecaki & torby, rolki, spadochrony, śpiwory, wędrówki, windsurfing, wspinaczka & bouldering, aż do „Z“ – jak zwariowane sporty.

Równolegle do targów bike+outdoor odbywają się również targi zdrowia i dobrego samopoczucia „aktiv+vital“.

źródło: bike-outdoor-messe.de

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0