HomeRynek outdoor

Sklep Intersport w Radomiu już otwarty

W dniu 6 kwietnia 2011 roku sieć specjalistycznych sklepów sportowych INTERSPORT uruchomiła pierwszy w Radomiu salon w Galerii Słonecznej.

Nowy sklep ma powierzchnię 758 m2 i jest zlokalizowany w nowo wybudowanej Galerii Słonecznej w Radomiu przy ul. Chrobrego 1. To pierwszy salon Spółki w tym mieście, ale zarazem 30 placówka handlowa INTERSPORT w Polsce.

Sieć INTERSPORT Polska przygotowała atrakcyjną, nową kolekcję wiosenno-letnią. Wymagający klienci znajdą w salonach duży wybór sprzętu i odzieży sportowej. Dla pierwszych 200 osób, które dokonają zakupów w salonie INTERSPORT – Galeria Słoneczna, firma przygotowała specjalne prezenty. Dodatkowo w kwietniu każdy zakup powyżej 200 zł premiowany jest bonem podarunkowym w wysokości 50 zł na nowe zakupy.

Salon Intersportu we Wrocławiu (fot. Intersport)Salon Intersport w Radomiu (fot. Intersport)

INTERSPORT Polska S.A.

Spółka jest w Polsce liderem wśród sieci sklepów sportowych, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski. Łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 32 tys.m2. Uruchomienie nowej lokalizacji w Radomiu zapewni sieci sklepów sportowych INTERSPORT dostęp do nowego rynku zbytu, a także powiększy liczbę stałych klientów.

Źródło: Intersport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0