HomeRynek outdoor

Sklep e-horyzont.pl uruchomił dział telewizyjny – Horyzont.TV

Na stronie interentowej sklepu i na kanale YouTube dostępne są filmy, w których przedstawiciele sklepu e-horyzont.pl wcielają się w rolę doradców do spraw sprzętu outdoorowego. 

Programy i filmy powstały we współpracy ze stacją telewizyjną – Superstacja.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=qUCzdx6oC7I]

Wśród tematów poruszanych przez HoryzontTV znajdują się m.in. kwestie dotyczące podstawowego wyposażenia turysty, sposoby rozbijania namiotów, podstawowe informacje o wspinaczce, wyposażeniu wspinacza, czy też o tym jak przygotować się do spływu kajakowego. Będą także relacje z imprez organizowanych przez kluby współpracujące ze sklepem e-horyzont i filmowe kursy z użytkowania sprzętu w plenerze.

 

W programach występuje założyciel i właściciel sklepów e-horyzont Marcin Gabryołek, a także warszawscy przedstawiciele sklepu – Aleksander Lipiński i Karol Kosmala.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=4VSMeWdeEHk]

4outdoor.pl: Trzeba przyznać, że sklepy e-horyzont są w ostatnim czasie coraz bardziej widoczne w mediach. Wraz z nimi widoczna jest także Twoja postać.

Marcin Gabryołek (założyciel i właściciel sklepów e-horyzont.pl): Jako założyciel sklepów e-horyzont jestem twarzą tej marki. Występuję na reklamach, które pojawiły się w internecie i na bilbordach w miastach gdzie są sklepy Horyzont. Może nie jestem najlepszym wspinaczem czy kajakarzem świata, ale znam się na tym. Sam dużo czasu spędziłem w outdoorze i jeśli się prezentuję z kijkami trekkingowymi i w kurtce, to są to moje, wypróbowane kijki i moja kurtka. Przedstawiając jakąś kwestię, wiem o czym mówię.

Marcin GabryołekMarcin Gabryołek

Skąd pomysł na HoryzontTV?

Sama nazwa Horyzont.TV urodziła się niedawno, jednak filmy kręcimy już od kwietnia.

Pomysł jest taki, żeby promować aktywny wypoczynek na łonie natury, i jednocześnie promować markę Jack Wolfskin, sklepy e-horyzont oraz mnie, jako twarz sklepów.

Czyli pierwsze produkcje powstały dopiero dwa miesiące temu?

Tak, wtedy kręciliśmy o namiotach i biwakowaniu. Pokazywaliśmy w plenerze jak rozstawić konkretne modele namiotów Jacka Wolfskina, omawialiśmy śpiwory, maty samopompujące, a potem gotowaliśmy z profesjonalnym kucharzem gulasz w kotle nad ogniskiem. Było bardzo przyjemnie. Program był emitowany cały dzień, 2 maja. Potem pojawił się cykl czterech programów o wspinaczce, w których ja występuję. 

Planujecie zaprezentować się także w innych telewizjach?

Póki co współpracujemy z Superstacją, jednak mamy nadzieje, że to dopiero początek i w przyszłości zaistniejemy także w dużo bardziej popularnych stacjach telewizyjnych. Prowadzimy już w tej sprawie rozmowy, ale na razie nic więcej nie powiem. 

Czy tworzenie tego typu programów wiąże się z dużymi trudnościami?

Jest przede wszystkim wesoło. Przed każdym filmem musimy przygotować scenariusz. Potem musimy przygotować sprzęt, np. sami stawiamy ściankę wspinaczkową. Dużo śmiechu było z wnoszeniem ponad cztero metrowej kanadyjki do studia. 

Jakie macie plany związane z rozwojem programów?

Mamy dużo pomysłów na letnie programy, nic na razie nie będę zdradzał, bo jeszcze nie wiemy, które zostaną zrealizowane. Na pewno ukaże się film ze szkolenia wspinaczkowego w skałach, w którym brali udział nasi sprzedawcy. Będą więc podstawy wspinaczki i informacje o sprzęcie potrzebnym do wspinania. Chcemy też dużo programów kręcić w plenerze.

Dziękuję i życzę powodzenia!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0