HomeNowości z rynku

Sakwa na wodę Low Profile Widepac firmy Source

Sakwa na wodę Low Profile Widepac™ firmy Source Vagabound System zdobyła branżową nagrodę na ubiegłorocznych targach OutDoor w Niemczech. Doceniona za innowacyjny projekt pozwalający uzyskać więcej miejsca w plecaku.

Source, Low Profile Widepac™Source, Low Profile Widepac™

Dzięki konstrukcji dwukomorowej uległ spłaszczeniu cały profil worka. Nie rozdyma się on na kształt beczki gdy jest mocno wypełniony. Z drugiej strony kiedy nie jest pełny,  konstrukcja dwukanałowa zapobiega falowaniu wody wewnątrz i powstawaniu odgłosów plusku. W tym sezonie sakwa dostępna jest w pojemności 1,5 l. Cena – 119 zł.

Low Profile Widepac™wyposażona jest w trzy opatentowane technologie, które pozostawiają konkurencyjne produkty daleko w tyle:

1. Taste Free – wysokiej jakości folia o bardzo niskiej migracji zapachu do przechowywanej w niej wody. Utrzymuje niezmieniony smak wody przez wiele dni.

2. Bacteria Free – system antybakteryjny blokujący rozwój drobnoustrojów przez cały okres użytkowania produktu.

3. Glass like – „gładki jak szkło” analiza mikroskopowa wykazała, że powierzchnia folii używanej przez Source jest 1000% gładsza niż folia konkurencyjnych producentów, a tylko 50% mniej gładka niż szkło. Ma to zasadniczy wpływ na łatwość utrzymania w czystości zasobnika na wodę.

Technologie:

  • Glass Like™ Film Technology
  • Grunge-Guard™ Technology
  • Taste Free™ System
  • Easy Care & Low Maintenance

 Źródło: Alvika

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0