HomeRynek outdoor

Alpinus na 18. edycji targów OutDoor we Friedrischafen

Marka Alpinus powraca na międzynarodową arenę i będzie jednym z wystawców na największych targach outdoorowych w niemieckim Friedrischafen, w dniach od 14 do 17 lipca 2011 roku. Alpinus zaprezentuje kolekcję na 2012 rok z kilkoma rewolucyjnymi produktami.

W tym roku na targach we Friedrischafen ma pojawić się rekordowa liczba aż 890 wystawców z 38 krajów. Nad Jeziorem Bodeńskim zostaną zaprezentowane najnowsze produkty i rozwiązania, które pojawią się w sprzedaży w 2012 roku.

Marka Alpinus między innymi zaprezentuje buty AHREN wykonane z Polartec® Power Shield® Pro. Alpinus jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzysta tej najnowszej generacji softshell charakteryzujący się najwyższym poziomem oddychalności oraz wyjątkową odpornością na wodę do produkcji obuwia.

Oprócz światowej premiery butów z Polartec® Power Shield® Pro zaprezentujemy całą gamę nowości, między innymi reaktywowaną kolekcję żeglarską Vasco by Alpinus, całkowicie nową kolekcję ubrań wspinaczkowych typu Fast&Lite, nową kolekcję plecaków – mówi Zenon Raszyk, przedstawiciel marki Alpinus. – Wszystkie przygotowane modele cechuje najwyższy poziom technologiczny oraz zaawansowane rozwiązania pomagające osiągnąć najambitniejsze cele sportowe – dodaje Raszyk.

Nowy but z kolekcji Alpinusa wykonany z Polartec® Power Shield ProNowy but z kolekcji Alpinusa wykonany z Polartec® Power Shield Pro

Od kilku lat marka Alpinus z dużymi sukcesami realizuje ideę projektowania kolekcji w ścisłej współpracy z członkami Alpinus Expedition Team. Wybitni sportowcy i globtroterzy testują produkty w najtrudniejszych warunkach pogodowych, są gwarantem jakości i funkcjonalności oraz inspiracji do rozwijania kolekcji. Oprócz profesjonalistów z AET produkty są również testowane przez amatorów i pasjonatów – uczestników Memoriału Piotra Morawskiego, którzy się zakwalifikowali do Alpinus Testing Team.

Źródło: Alpinus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0