HomeNowości z rynku

Evolv rozszerza serię butów Chris Sharma Signature Series

Nowości serii Chris Sharma Signature Series będą obejmować modele: Prime SC, Prime Lace, udoskonalnone Pontas, Geshido i Geshido SC. 

Oprócz Shamana, który jest naszym najbardziej zaawansowanym modelem obuwia do wspinaczki, Sharma Signature Series obejmuje sam top naszej kolekcji. Nie trzeba dodawać, że w przypadku wszystkich tych modeli Chris miał duży udział w ich konstrukcji i powstaniu – mówi Brian Chung, CEO w firmie Evolv.

Evolv, Prime SCEvolv, Prime SC

Rozszerzamy linię dodając nowe modele, ponieważ Chris chciał pełnej palety obuwia do różnych rodzajów wspinaczki. Nowe i zmienione modele wypełnią tę próżnię specjalnie dla niego, innych członków naszego zespołu i oczywiście naszych klientów – mówi Jay Peery, Dyrektor Sprzedaży marki Evolv.

Chris Sharma dodaje: Shaman są niesamowitymi butami! Były warte całego tego czasu i wysiłku włożonego w ich rozwój. Geshido jest efektem tego samego procesu i te modele windują ofertę Evolv na nowy poziom. Jeśli idzie o Geshido, to jestem przygotowany na bardziej uniwersalne buty do pionowego lub lekko przewieszonego terenu – coś, co równie dobrze pracuje w Rocks Smith, wielowyciągówkach w dolinie lub podczas pracy nad projektami w Olianie.

Seria butów wspinaczkowych Chris Sharma Signature jest obecnie dostępna w sprzedaży detalicznej. Pełna linia Evolv, w tym nowe modele na sezon 2012 będzie można zobaczyć w Salt Lake City na targach Outdoor Retailer Summer Market, w dniach 4-7 sierpnia 2011.

Źródło: outdoorindustry.org

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0