HomeRynek outdoor

Wciąż są wolne miejsca na szkolenie Polish Outdoor Group

Szkolenie „Sklep internetowy w branży outdoor” odbędzie się na Targach Kielce jutro, 5 sierpnia, o godz. 13 w sali konferencyjnej E2.

Targi Kielce Sport-Zima 2011, uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl)Targi Kielce Sport-Zima 2011, uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl)

Na szkolenie zapraszamy wszystkich właścicieli i pracowników sklepów outdoorowych, jak i tych, którzy tym tematem się po prostu interesują. Zważywszy na to, że dziś większość biznesowych przedsięwzięć prowadzi się za pośrednictwem internetu, tematyka ta może być ciekawa dla wszystkich osób działających biznesowo w outdoorze. Szkolenie to także doskonała okazja do zadania wielu pytań specjalistom od wizerunku on-line.

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się co powinien posiadać dobry outdoorowy sklep internetowy i poznają przykłady dobrych praktyk przy projektowaniu sklepów on-line. Poruszone zostaną także kwestie elementów wpływających na wysokość sprzedaży oraz planowania efektywnych działań promocyjnych i marketingowych.

Spotkanie poprowadzą Katarzyna Czyrnek i Katarzyna Karciak z firmy Postive Power, zajmującej się kompleksową obsługą wizerunku on-line oraz tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych.

Katarzyna Czyrnek – Client Service Director w Positive Power Sp. z o.o.

Zajmuje się koordynowaniem pracy wszystkich działów agencji. Specjalizuje się w planowaniu strategii złożonych sklepów internetowych, systemów i platform B2B, opracowuje również propozycje nowych rozwiązań biznesowych, technologicznych i funkcjonalnych dla obecnych klientów agencji.

Katarzyna Kwarciak – E-commerce & Mobile Manager w Positive Power Sp. z o.o.

Zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klientów z sektora e-commerce, prowadzi również projekty z zakresu marketingu mobilnego. Wcześniej pracowała m.in. jako Project Manager w kilku uznanych śląskich agencjach interaktywnych.

Wszystkich zainteresowanych wykładem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie emailowe udziału na adres az@4outdoor.pl (udział w szkoleniu jest bezpłatny).

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0