HomeNowości z rynku

Nowości w kolekcji marki Eureka! na 2012 rok

Eureka! zapowiada wprowadzenie plecaków do swojej kolekcji w 2012 roku. Jednocześnie marka rozszerza linię śpiworów, namiotów i akcesoriów kampingowych.

Eureka! zbudowała swoją reputację na tworzeniu produktów, którymi może się cieszyć wiele osób, niezależnie od rodzaju wyprawy, w której uczestniczą – mówi Mark Hrubant, dyrektor marki Eureka! w dziale namioty. – W tym roku przygotowaliśmy nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby różnych uczestników outdooru. Począwszy od naszej nowej linii śpiworów, po fotelik dla dzieci, Eureka! 2012 zadowoli miłośników outdooru zarówno pod względem uniwersalności, jak i przystępnej ceny – dodaje.

Plecaki Eureka!

Nowe plecaki, których nazwy pochodzą od szczytów gór Adirondacks, sprawdzą się podczas wycieczek jednodniowych, weekendowych, jak i wielodniowych wypraw. Kolekcja plecaków Eureka! oferuje wysoką jakość i wygodę w niewygórowanej cenie.

Plecaki wykonane są z poliestru 420D mini ripstop, dół uszyty jest z 600D poliester oxford, zaś tylny panel z siatki 3D zapewnia wentylację pleców. Poza tym każdy plecak posiada wyściełany, regulowany pas biodrowy, regulowany pas piersiowy z gwizdkiem, płachtę przeciwdeszczową oraz wewnętrzną kieszeń na system hydracyjny lub laptopa. Plecaki będą miały pojemność: 65l, 45l, 40l oraz 30l.

Śpiwory Eureka!

Marka oferuje szerokie spectrum wyboru śpiworów – od rodzinnych na kampingi, po zaawansowane śpiwory dla doświadczonych turystów. W nowej linii śpiworów Sandstone odnajdą się także ci, którzy zazwyczaj mają problem z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru śpiwora. Dla nich Eureka! przygotowała wyjątkowo długie i szerokie modele, gwarantujące komfort także nieco większym miłośnikom outdooru.

Eureka! odpowiada na potrzebę śpiworów w dużych rozmiarach dla zaniedbanej grupy wysokich użytkowników – mówi Rob Marcello, menedżer produktu. – Jako pionier w branży kampingowej, Eureka! po raz kolejny wywiązuje się z obietnicy jakości i dostępności produktów uwzględniających różnorodne potrzeby uczestników outdooru.

Eureka!, śpiwór SandstoneEureka!, śpiwór Sandstone

Śpiwory Sandstone wykonane są z 68D poliestru taffeta i 75D poliestru ripstop. Wewnątrz zastosowano przyjemną w dotyku i dającą uczucie ciepła „welurową” tkaninę poliestrową. Śpiwory mają także wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie. Linia zawiera również nowy dwuosobowy śpiwór podwójnej wielkości z pełnym zamkiem błyskawicznym, który można w razie potrzeby rozpiąć i stworzyć dwa oddzielne śpiwory. Śpiwory Sandstone występują w pięciu różnych rozmiarach. Duże rozmiary będzie również zawierać kolekcja śpiworów Deep Woods na 2012 rok. Nowości należy także szukać w linii śpiworów IMG Liner oraz DualTemp.

Namioty i meble kampingowe Eureka!

W 2012 roku Eureka! rozszerza swoją linię rekreacyjnych namiotów Copper Canyon o nowy, przeznaczony dla czterech osób Copper Canyon 4. Udoskonalano także serię namiotów Tetragon, który występuje aż w sześciu rozmiarach: 2, 3, 4, 5, 8 i 10.

Eureka!, namiot TetragonEureka!, namiot Tetragon

Eureka! zadbała także o nowości w wyposażeniu namiotów i przestrzeni na kampingu. Mowa o fotelu Curvy Kid’s Chair, który opiera się na odnoszącej sukcesy kolekcji mebli Curvy. Lekkie i komfortowe krzesło dla dzieci zawiera miękkie podłokietniki, miejsce na napoje i boczną torbę.

Do nowości na przyszły sezon należy także Campelona Chair – wyposażone w siatkę 3D na oparciu, siedzenie z wyściółki z pianki oraz zagłówek. Krzesło jest pakowne i łatwe w transporcie oraz przechowywaniu. Ma miejsce na napoje, a także kieszeń na drobne przedmioty. 

Źródło: snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0