HomeRynek outdoor

RSA Trading zaprasza do współpracy sklepy, kluby i przedsiębiorców

Grupa RSA – wyłączny dystrybutor marek Vibram Fivefingers oraz Injinji Footwear, zaprasza do współpracy zarówno hurtowej, jak i partnerskiej.

Szukasz pomysłu na biznes? Prowadzisz sklep sportowy i chcesz rozszerzyć ofertę? A może odpowiadasz za dział zakupów w sieci handlowej?

Wystarczy wysłać do nas zapytanie ofertowe. Przyjmujemy zamówienia hurtowe na wiosnę i lato 2012. Tylko do końca sierpnia jest gwarancja, że potencjalny partner zdąży otrzymać zamówioną kolekcję przed rozpoczęciem sezonu. Oczywiście nie sprzedajemy kota w worku. Dysponujemy pokazowymi egzemplarzami nowych produktów, które pojawią się w przyszłym roku w sprzedaży. Włosi niezwykle dynamicznie rozwijają swój flagowy projekt – nowa fabryka, imponujące centrum testowe i mnóstwo nowości.

Marka Vibram Fivefingers to coraz szerszy asortyment, setki tysięcy fanów na całym świecie. Najważniejszą cechą „Fivefingersów” jest to, że są zdrowe. Szczególną uwagę zwraca fakt, że wielu wybitnych lekarzy sportowych zaczyna coraz głośniej mówić o pozytywach, jakie niesie użytkowanie tych butów, wysyłając swoich pacjentów do nas w celu dobrania obuwia. Często są to sportowcy, których znamy z TV i gazet, żyjący z uprawiania sportu, dla których dobra forma i zdrowie to sens życia. VFFs to produkty doskonałej jakości, wspaniałe narzędzie treningowo-sportowe, ale także rehabilitacyjne czy takie, które pozwala nam się czuć zdrowo – na co dzień.

Poza tym VFFs to włoska jakość Vibram, gwarancja niezwykłego designu i usatysfakcjonowany klient.

Vibram pogrupował swoje produktu na:

  • fitness (ok. 10 modeli)
  • running (6 modeli)
  • casual (ok. 6 modeli)
  • rehabilitacja (ok. 5 modeli), co niewątpliwie ułatwi współpracę z potencjalnymi partnerami.

RSA zaprasza do współpracy:

  • sklepy sportowe i outdoorowe (również sieciowe)
  • kluby fitness i siłownie
  • sklepy z odzieżą i obuwiem dla dzieci
  • ośrodki rehabilitacji i medycyny sportowej
  • przedsiębiorców chcących poprowadzić własny sklep pod szyldem Vibram.

W ofercie zarówno obuwie Vibram Fivefingers i skarpety marki Injinji, jak również wyposażenie niezbędne do prezentacji asortymentu.

Dane kontaktowe:

RSA Trading S.C.

Ul. Zakątek 18

41-303 Dąbrowa Górnicza

Mail: biuro@rsa-trading.com.pl

tel. +48 268 44 66 lub +48 500 217070

www.five-fingers.pl

Damian Nowak

dyrektor handlowy grupy RSA

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0