HomeNowości z rynku

GoGirl – dla kobiet, na stojąco

GoGirl to prosty i przydatny gadżet, który pozwala kobietom korzystać z toalety na stojąco. Przeznaczony jest dla aktywnych i świadomych siebie kobiet, które dzięki niemu mogą w każdej chwili skorzystać z toalety, nawet jeśli stan sanitarny WC pozostawia wiele do życzenia.

Masz już dość obaw przez zarazkami i czekania w niekończących się kolejkach do toalet publicznych w centrach handlowych, na stacjach benzynowych, podczas imprez pod gołym niebem, w restauracjach, w pociągach? Z GoGirl w torbie te obawy staną się przeszłością i na co dzień będziesz się mogła cieszyć swobodą i wygodą.

Po odniesieniu wielkiego sukcesu w Stanach Zjednoczonych i podbiciu rynków europejskich GoGirl trafia do Polski. – GoGirl stało się integralną częścią stylu życia wielu aktywnych kobiet – mówi Karolina Cicharska, product manager społki R&A Gadget, wyłącznego importera GoGirl.

Opatentowana w Stanach Zjednoczonych konstrukcja GoGirl jest najbardziej zaawansowanym i atrakcyjnym z produktów konsumenckich tego typu. GoGirl jest łatwym w obsłudze wyrobem wykonanym z odpornego na rozwój bakterii medycznego silikonu. Łatwo mieści się w torebce lub plecaku, podobnie jak inne preparaty do higieny intymnej.

GoGirl występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej oraz khaki. Koszt produktu to jedynie 49 zł. GoGirl sprzedawane jest w małej tubce z tworzywa sztucznego, w której – oprócz samego urządzenia – znajduje się plastikowy woreczek oraz papierowa chusteczka. Dzięki nim GoGirl można oczyścić, zapakować ponownie i przechować do następnego użycia.

Produkt do kupienia na www.gogirl.pl.

Adrian Zatoń

GoGirl Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0