HomeRynek outdoor

Powstał nowy sklep internetowy dla dzieci – Asport-Junior.pl

Asport-Junior.pl jest sportowym sklepem internetowym należącym do F.H.U. „WEB-COM”, właściciela kilku sklepów internetowych oraz kilku serwisów tematycznych, związanych ze sportem i turystyką.

Asport-Junior.pl oferuje sprzęt i odzież sportową dla najmłodszych. Odwiedziny w nim polecamy przede wszystkim aktywnym rodzicom, którzy wiedzą, jak ważny dla rozwoju dziecka jest ruch na świeżym powietrzu. Oferta jest szeroka i znajdują się w niej między innymi akcesoria i sprzęt sportowy z najpopularniejszych dziedzin, odzież i obuwie sportowe, zabawki, zegarki, foteliki samochodowe i rowerowe.

Sklep posiada certyfikat „Rzetelna Firma” oraz certyfikat RapidSSL. Dodatkowo współpracuje z portalem Płatności.pl, co jest gwarancją bezpiecznych transakcji. Asport-Junior.pl został podzielony na 5 głównych kategorii tematycznych: sport; odzież, obuwie; zabawki, gry; elektronika; foteliki i wózki. Strona jest jasna, czytelna, funkcjonalna.

Nasz nowy sklep powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientów – by w jednym miejscu zgromadzić wyłącznie sportowe artykuły, odzież i obuwie dziecięce.

Zapraszamy na zakupy w naszym nowym sklepie.

Emilia Götz

Asport.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 13 lat ago

  Tematyka wiadomości. Z całym szacunkiem dla serwisu, ale ta informacja ma mało wspólnego z branżą outdoor’ową. Nie róbmy proszę z tego portalu bazaru gdzie zamieszczane są wszystkie informacje bez względu na ich temat.

  • comment-avatar
   Aneta Żukowska 13 lat ago

   Dziękujemy za uwagę..

   Dziękujemy za uwagę. Informację o tym sklepie zamieściliśmy ze względy na to, że w asortymencie pojawiają się również outdoorowe marki. W okresie jesienno-zimowym produktów outdoorowych w ofercie sklepu będzie zapewne jeszcze więcej.