HomeImprezy outdoor

330 km z własnym psim zaprzęgiem – marka Fjallraven szuka chętnych na wyprawę

Fjallraven w kwietniu przyszłego roku organizuje wyprawę na północ, dookoła koła podbiegunowego. W przygodzie mogą wziąć udział także osoby z Polski, trzeba tylko zwyciężyć w przygotowanej przez markę rywalizacji.

Wyprawa polarna Fjällräven to niezwykła przygoda, podczas której uczestnicy przemierzą dziką arktyczną tundrę od norweskich wybrzeży Oceanu Arktycznego po szczyty gór w Szwecji.

Biorący udział w wyprawie będą podróżować własnym psim zaprzęgiem i spędzać noce wraz ze swoimi psami pod zorzą polarną. Wskazówek i rad podczas podróży udzielą dwaj wybitni szwedzcy eksperci wyprawowi, dzięki którym każdy poradzi sobie w nieznanych dotychczas sytuacjach.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=tFocC8wk3pM&feature=player_embedded]

Z odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą niemal każdy może poznawać fantastyczną przyrodę obszarów na północ od koła podbiegunowego. I dlatego wkrótce rozpoczniemy poszukiwania ludzi, którzy chcieliby do nas dołączyć.

Czekamy na tych, którzy być może nigdy wcześniej nie mieli okazji wziąć udziału w tego rodzaju wyprawie! Więcej szczegółów na temat wyprawy polarnej Fjällräven i tego na czym będzie polegała rywalizacja pojawi się 15 września. Informacji należy szukać na stronie: http://www.fjallraven.pl/polar/.

Źródło: HBMM

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0