HomeImprezy outdoor

The North Face Góry Morocco Project – konkurs

Wygraj trekking w Górach Atlas i dołącz do grona testerów kolekcji obuwia The North Face 2012.

Zanim obuwie firmy The North Face trafi na półki sklepowe testowane jest przez jednych z najlepszych na świecie biegaczy górskich i alpinistów. W tym roku wybrane osoby z całego świata mają szanse dołączyć do tego elitarnego grona. W czasie trekkingu w Góry Atlas w Maroku sprawdzą oni jak spisuje się model The North Face Havoc GTX XCR z kolekcji wiosna 2012.

Kasbah du Toubkal (fot. Alan Keohane)Kasbah du Toubkal (fot. Alan Keohane)

Podróż do Maroka i trekking po okolicach wioski Kasbah du Toubkal z lokalnymi przewodnikami i członkami teamu The North Face, jest nagrodą w konkursie organizowanym przez magazyn Góry i The North Face.

Aby wziąć udział w nim udział wystarczy przesłać na adres konkurs@snowpr.pl zdjęcie swojej najbardziej zużytej pary butów górskich wraz z krótkim tekstem, w którym opisane zostaną miejsca odwiedzone w tych butach, a także śmieszne i straszne wydarzenia, z którymi są związane.

Oceną zgłoszeń, które nadsyłać można do 30 września 2011 roku, zajmą się członkowie redkacji magazynu Góry.

Zwycięzca ze swojej nisamowitej podróży do Maroka wróci bogatszy nie tylko o parę testowanych butów i inne produkty o łącznej wartości blisko 600 euro, ale także o niesamowite wspomnienia.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.goryonline.com.

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0