HomeNowości z rynku

Sześć nowych plecaków marki Gregory

Gregory wprowadzi w sezonie wiosna/lato 2012 sześć nowych plecków z serii All Mountain. Modele są przeznaczone do niedługich wypraw trekkingowych, podróży i ogólnego użytku górskiego. Plecaki z serii All Mountain mają wielkość od 35 do 58 litrów.

Słyszeliśmy od wielu osób, że chciałyby lekkiej wersji naszych większych, dobrze wyposażonych plecaków – mówi Mark Thibadeau, główny projektant serii All Mauntain marki Gregory. – Zaprojektowaliśmy serię Savant i Sage w oparciu o nasz nowy, super komfortowy system nośny 3D Intuition. Plecaki są na tyle wszechstronne, że sprawdzą się podczas wypadów za miasto, ale też równie dobrze poradzą sobie podczas podróży po całym świecie.

Gregory, plecak Savant 58Gregory, plecak Savant 58

Nowa linia All Mountain zawiera modele: Savant 58, damski Sage 55 (sugerowana cena producenta 199 dolarów), Savant 48 i damski Sage 45 (sugerowana cena producenta 179 dolarów) oraz Savant 38 i damski Sage 35 (sugerowana cena producenta 159 dolarów). Wszystkie liczby odnoszą się do określonego litrażu plecaka.

Gregory, plecak Savant 48Gregory, plecak Savant 48

Gregory, plecak Sage 45Gregory, plecak Sage 45

Nowy system nośny 3D Intuition jest zbudowany w oparciu o rozległą wiedzę konstruktorów marki Gregory. Został stworzony specjalnie dla serii Savant i Sage. Intuition 3D zapewnia wysoki komfort dzięki wykorzystaniu wytrzymałego i lekkiego wewnętrznego szkieletu wraz z panelem odprowadzającym wilgoć.

Gregory, plecak Sage 55Gregory, plecak Sage 55

Gregory, plecak Savant 38Gregory, plecak Savant 38

Podobnie jak wiele plecaków marki Gregory, tak i nowe modele są wyposażone w zintegrowany pokrowiec od deszczu, możliwość szybkiego dostępu do plecaka z przodu dzięki zamkowi błyskawicznemu, dostęp od zewnątrz do systemu hydracyjnego, a także możliwość kompresji plecaka. Poza tym Sage i Savan mają małą kieszonkę umożliwiającą szybki dostęp do czołówki czy paszportu oraz odporną na wodę górną klapę plecaka.

Źródło: snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0