HomeNowości z rynku

Lato na wyprzedażach w sklepach outdoorowych

Wakacje już za nami, przed nami ciepłe dni polskiej złotej jesień (mamy nadzieję). Przełom pór roku to doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w potrzebne produkty w promocyjnych cenach. Sklepy outdoorowe prowadzą jeszcze większe lub mniejsze wyprzedaże letniej kolekcji. W niektórych sklepach promocje przybierają formę zorganizowanych akcji.

Wielka wyprzedaż butów w Polar Sporcie

Od poniedziałku trwa Wielka Wyprzedaż Butów w sklepie Polar Sport, w której bierze udział prawie 50 modeli w bardzo atrakcyjnych cenach. Wysokie, niskie, twarde, miękkie, wysokogórskie i do codziennego użytku – każdy znajdzie coś dla siebie.

Codziennie około 9 rano do puli promocji dokładane są kolejne marki. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, ale warto zapoznać się z ofertą na cały tydzień, żeby skorzystać w najlepszym momencie. Szczegółowe informacje i lista przecenionych modeli na stronie sklepu Polar Sport.

Jednocześnie w sklepie wciąż trwa wyprzedaż letnich kolekcji, wybrane produkty mogą być przecenione nawet o 70%.

Skalnik – 20% rabatu za starą kurtkę

Skalnik kolejny raz zorganizował cieszącą się popularnością akcję „Wymień kurtkę – zgarnij rabat”. Za dostarczenie do sklepu starej kurtki zewnętrznej, klient otrzymuje 20% rabatu na wszystkie membranowe kurtki zewnętrzne, w tym także na te z Gore-Tex.

Akcja jest organizowana we współpracy ze Schroniskiem im. Brata Alberta, dlatego wszystkie przekazane kurtki trafią do potrzebujących. Akcja trwa do 11 września 2011 r.

W promocji biorą udział wszystkie produkty, jednak przecenione wracają najpierw do swoich cen wyjściowych. Zamówienia można też składać mailem na adres: sklep@skalnik.pl

Kupując wysyłkowo klient pokrywa koszty transportu niezależnie od wartości zamówienia. Kupując przez www.skalnik.pl w polu uwagi wpiszcie „wymiana kurtki” i nie wysyłajcie pieniędzy. Pracownik sklepu skontaktuje się i poda kwotę do zapłaty oraz ustali warunki przyjęcia starej kurtki.

Skalnik wyprzedaje także bieliznę termoaktywną i odzież bawełnianą oraz wybrane produkty z letniej kolekcji, których ceny bywają naprawdę atrakcyjne.

Igosport.pl – lato na minusie

Do końca września sklep Igosport.pl wyprzedaje produkty z kolekcji letniej.

W cenach promocyjnych między innymi produkty:

Feel Free:

 • swetry i bluzy – 70%
 • kurtki Windproof i Windblock (nie softshell) – 70%
 • dziecięca kolekcja polarów i fleeców -70%
 • cała kolekcja safari (koszule, koszulki, spodnie) -70%
 • pozostałe produkty ( z wyłączeniem kurtek z wpiętym polarem) -50%
Pozostałe marki:
 • Chiruca – wszystkie niskie buty -30%
 • Salewa– wszystkie produkty -30%
 • Lizard – wszystkie produkty -50%
 • Regatta – dziecięce produkty z linii safari -70%, pozostałe produkty (z wyłączeniem kurtek z wpiętym polarem) -50%
 • Volven – wszystkie produkty -30%
 • Easy Camp – wszystkie produkty -30%
 • OriocX – wszystkie produkty -30%

20%, 30%, 50%

W sklepie e-busola.pl do 30 września trwa promocja na wszystkie modele butów Kayland, sandałów Lizard oraz na skarpetek firmy Bridegale. Produkty tych marek zostały przecenione nawet o 50%.

Letnią kolekcję wyprzedaje także sklep outdoorzy.pl. Przecenione są produkty kampingowe i turystyczne, a także odzież i sprzęt outdoorowy. O 25% obniżono także ceny produktów marki Lafuma.

Podobnie w sklepie Siulagrande.pl największe hity lata teraz są w cenach obniżonych nawet o 40%. Wyprzedaż trwa do końca września lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. Ilość produktów o obniżonych cenach jest ograniczona.

Sklep 8a.pl przecenił kurtki Marmota. Wśród modeli o obniżonej cenie znajdują się m.in. PreCip Jacket, Mica i Tempo Jacket. Promocyjne ceny mają także materace i potrzebne do nich akcesoria. 

Cerro Torre wyprzedaje produkty The North Face, wszystkie produkty tej marki w sklepie mają obniżoną cenę o 30%.

W sklepie Pietros jeszcze do soboty trwa akcja 2+1, w której kupując trzy produkty, klient płaci tylko za dwa z nich.

Sklep napieraj.pl obniżył ceny wybranych produktów dla kobiet marki RaidLight. Posezonowa wyprzedaż nadal trwa w sklepie Taternik, a produkty potrzebne na wrześniowe wypady w górach znajdziemy w promocyjnych cenach w sklepie Presto.pl.

Sklep górski Rockcentric w ramach promocji lato oferuje 20% upustu na koszulki i spodnie letnie oraz 10% na wszystkie sandały. Oprócz tego w bardzo atrakcyjnych cenach można zakupić obuwie letnie Millet, wybrane modele butów wspinaczkowych Saltic oraz całą gamę kurtek i spodni Tilak wyposażonych w membranę Gore-Tex. Ponadto cały czas trwa promocja sprzętu na Via Ferraty, gdzie rabaty sięgają 15%.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0