HomeNowości z rynku

Nowa kolekcja rękawic marki Reusch

W sezonie 2011/12 Reusch stawia na zabawę i profesjonalizm. Nowe kolekcje rękawic zadowolą zarówno tych, dla których deska i biały puch kojarzą się wyłącznie z dobrą zabawą, jak i profesjonalistów, którzy sięgają po medale.

Snowboard & park – zabawa, dynamika & innowacje

Prowokacyjne zachowanie wymaga specjalnego podejścia. Zwykle snowboardziści ruszają się, myślą i zachowują inaczej niż inni narciarze. Właśnie dlatego Reusch stworzył dla nich osobną kolekcję. W sezonie 2011/12 snowboardowa i parkowa kolekcja rękawic Reusch’a jest połączeniem jasnych kolorów, najwyższej jakości materiałów oraz designerskich grafik z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami chroniącymi nasze dłonie.

Reusch połączył doświadczenie swoich projektantów i know-how innych sportów zimowych, wdrażając specjalistyczne technologie i funkcje dostosowane do charakterystyki tego sportu i jego wyznawców.

Reusch Pop Air R-TEX® XT

Model ten został wyposażony w standard cieplny Comfort Thermo™, gwarantujący utrzymanie ciepła w niskich zimowych temperaturach. Funkcjonalność oraz ochronę dłoni zapewniają miękkie wzmocnienia, specjalna konstrukcja palców, jak również silikon na wewnętrznej stronie dłoni. Charakterystyczna konstrukcja oraz połączenie różnych materiałów, takich jak softshell, hardshell i skóra sprawiają, że model ten zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników zimowego szaleństwa.

Formula One – Back to oldschool 

Obecne trendy oraz zapotrzebowanie na produkty stylizowane tak samo jak w latach 80-tych, zmusiło wielu producentów do stworzenia swoich wehikułów czasu. Również i Reusch odpowiedział na zapotrzebowanie rynku tworząc model Formula One. Połączenie jaskrawych kolorów oraz printu zapożyczonego z Formuły 1, nadaje rękawicy niepowtarzalnego wyglądu lat 80.

Reusch, rękawice Formula OneReusch, rękawice Formula One

Ale model Formula One to nie tylko wygląd. Dzięki zastosowaniu ochraniaczy palców oraz dodatkowemu wzmocnieniu zewnętrznej części dłoni model ten zapewnia maksymalne bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej ekstremalnych zjazdów. Połączenie wysokiej jakości skóry koziej wraz z owczą oraz ociepliny Thinsulate gwarantuje wysoki komfort noszenia.

Dodatkowo technologia Flex Zone oraz dopasowany ściągacz nadgarstka sprawiają, że rękawica jest elastyczna i dobrze dopasowuje się do dłoni. Najnowsza kolekcja rękawic Reusch 2011/12 przeznaczona jest dla ambitnych i bezkompromisowych miłośników białego szaleństwa.

Race-Tec 12 Giant Slalom – Ruch jest ewolucją, poczuj prędkość

Bez wątpienia rękawice racingowe to jedne z modeli flagowych Reusch’a. Wraz z najlepszymi alpejczykami Reusch tworzy rękawice odpowiadające profesjonalnym potrzebom. Dzięki takiej współpracy zyskuje nie tylko linia racingowa, ale wszystkie kolekcje proponowane przez firmę.

Rękawica Race-Tec 12 Giant Slalom to najwyższy model z serii racingowej – łączy w sobie pełną funkcjonalność, nowoczesne technologie oraz najnowsze trendy. Budowa i konstrukcja wewnątrz rękawicy opracowane zostały z precyzją gwarantującą maksimum chwytu i przyjemności. Specjalnie dobrane materiały zapewniają odporność rękawic, nawet w ciężkich warunkach otoczenia.

Reusch, rękawice Race-Tec 12 Giant SlalomReusch, rękawice Race-Tec 12 Giant Slalom

Chwyt jest pewny, bezpośredni i kontrolowany, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości i elastyczności materiału. Technologia Pro Flex™ , która wzorowana jest na rękawicach motocyklowych, jest połączeniem pełnej ochrony dłoni wraz z zachowaniem jej swobody. Konstrukcja powstała w oparciu o elastyczną kieszeń dzielącą zewnętrzną część na dwie warstwy umocowane po obu stronach. Podczas zginania dłoni warstwy poruszają się z pełną łatwością.

Rękawice racingowe Reusch’a łączą w sobie elastyczność oraz ochronę nieznaną do tej pory w dyscyplinach alpejskich. Technologie na najwyższym poziomie – ostre linie, moc, prędkość. Tego szuka każdy profesjonalista.

Rękawice te zdobyły na tegorocznych, zimowych Targach Kielce złoty medal w kategorii Innowacje techniczne. 

Wspierając najlepszych, musisz być najlepszy

Od początku lat 80-tych, Reusch współpracuje z największymi i najważniejszymi związkami narciarskimi, a co za tym idzie – z najlepszymi narciarzami świata. Ich wiedza oraz doświadczenie jest niezbędne dla ciągłego rozwoju i udoskonalania naszych produktów.

Dowodem na dominację Reusch’a w narciarstwie alpejskim są ostatnie Mistrzostwa Świata organizowane w Garmisch-Partenkirchen, na których zawodnicy z Teamu Reusch’a zdobyli 18 medali z czego 8 złotych (73% wszystkich złotych medali). Gratulacje dla wszystkich sportowców, ufającym rękawicom Reusch! 

Sponsoring zawsze był i będzie jednym z kluczowych celów marketingowych marki, gdyż zaufanie profesjonalistów jest najlepszą rekomendacją dla produktów Reusch’a. Aby wspierać najlepszych, trzeba być najlepszym!

Najważniejsze związki narciarskie, wspierane przez Reusch:

  • Austrian Ski Pool (Narciarstwo alpejskie, Skicross)
  • Swiss Ski Pool (Narciarstwo alpejskie, Skoki i Kombinacja)
  • United Ski and Snowboard Association of the USA (Narciarstwo alpejskie)
  • Ski Association of Liechtenstein (Narciarstwo alpejskie)
  • French Ski Pool (Narciarstwo alpejskie)
  • Slovenian Ski Association (Narciarstwo alpejskie)

Źródło: Reusch

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0