HomeRynek outdoor

European Outdoor Forum: zarządzanie łańcuchem dostaw

Jak będzie wyglądał łańcuch dostaw przyszłości? Jaki będzie wpływ zmian w Azji na twój łańcuch dostaw? Jaki poziom narażenia i ryzyka charakteryzuje twoją firmę i który z nich powinien zostać zmniejszony? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli w swojej prezentacji Douglas Kent.

Wzrost złożoności, globalizacja i outsourcing w sektorze outdoorowym zwiększyły możliwość zakłóceń łańcucha dostaw. Społeczność finansowa jest mniej tolerancyjna i doskonale zdaje sobie sprawę z ryzyka jakiemu podlega łańcuch dostaw, jego potencjalnego wpływu na działalność gospodarczą i wycenę. Ta sesja analizuje odpowiedzi setek światowych firm na wyniki najnowszego badania łańcucha dostaw i prezentuje rodzaje ryzyka dotyczące większości firm, oraz zdolność krajów Azji do kontynuowania roli dostawcy dla rynków Europy.

Douglas Kent obecnie pełni funkcję Prezesa eKNOWtion, organizacji konsultingowej analizującej globalny łańcuch dostaw, którą założył w 2002 roku. Jest także głównym strategiem i dyrektorem InForum.

Douglas KentDouglas Kent

Skończył studia MBA, a później studiował na Uniwersytecie Harvarda. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w rozwoju, marketingu i wdrażania indywidualnych rozwiązań łańcucha dostaw. Duże doświadczenie międzynarodowe Douglasa obejmuje projekty w Austrii, Kamerunie, Chinach, Egipcie, Finlandii, Francji, Niemczech, Polsce, Singapurze, Tajlandii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i USA. Supply Chain Council (SCC) jest globalną organizacją non profit, której metodologia, szkolenia, certyfikacja i narzędzia analizy porównawczej pomagają organizacjom członkowskim w szybkim osiągnięciu przełomowej i trwałej poprawy wydajności łańcucha dostaw.

Seminaria:

Temat: Zarządzanie łańcuchem dostaw, planowanie z wyprzedzeniem (Supply Chain Management, planning ahead)

  • Douglas Kent – Wtorek, 11 października – 1.40-14:40

Więcej informacji na stronie European Outdoor Forum

Źródło: European Outdoor Forum

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0