HomeRynek outdoor

Marka adidas rozpoczęła współpracę z Adamem Pustelnikiem

Adidas od niedawna jest obecny na polskim rynku z kolekcją outdoorową, stąd wciąż jeszcze jest na etapie zapoznawania nowych użytkowników ze swoimi produktami. Niewątpliwie słusznym krokiem w tym kierunku jest współpraca z jednym z najlepszych polskich wspinaczy – Adamem Pustelnikiem.

Adidas ma już bardzo rozwinięty team outdoorowy na świecie. Wśród członków zespołu można odnaleźć takich wybitnych wspinaczy jak: Alexander i Thomas Huberowie, Aleksander Ruchkin, Beat Kammerlandner, Alex Luger, Bernd i Barbara Zangler, Romain Desgranges, czy Melissa La Neve. Więcej na ten temat znajduje się na stronie: www.outdoorsportsteam.com.

W Polsce wciąż jeszcze nie ma teamu outdoorowego marki adidas, jednak współpraca z Adamem Pustelnikiem przybliża nas z pewnością do jego utworzenia.

Adam PustelnikAdam Pustelnik

Doceniamy Adama Pustelnika, imponuje nam charakterem, umiejętnościami i osiągnięciami. Ta współpraca będzie na pewno się rozwijać, ale na tę chwilę nie jesteśmy jeszcze związani kontraktami. Nie ma jeszcze polskiego teamu outdoorowego adidas. Adam testuje i przygląda się naszym produktom, a jeżeli znajdzie coś ciekawego opisze to na swoim blogu – mówi Łukasz Palczak, Brand Activation Manager w adidas Poland.

O przetestowanych produktach marki adidas będziemy mogli poczytać na blogu jak tylko Adam wróci do zdrowia. Już teraz Adam pisze: Bardzo się cieszę z tej współpracy tym bardziej, że jak na razie stanowi ona sporą motywację do tego żeby doprowadzić siebie do jak najlepszego stanu po wypadku.

Na początku sierpnia Adam dokonał światowej klasy przejścia – powtórzył Orbayu 8c+/9a, która jest uznawana za jedną z najtrudniejszych dróg wielowyciągowych na świecie. Niestety wkrótce potem miał poważny wypadek wspinaczkowy na Naranjo de Bulnes. Obecnie dochodzi do zdrowia w domowym zaciszu.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0