HomeNowości z rynku

Rękawice marki C.A.M.P. na każde zimowe warunki

Dla marki C.A.M.P. komfort i bezpieczeństwo zawsze były ze sobą związane. Podczas wspinaczki i jazdy na nartach pełna zdolność rąk przekłada się na dobre samopoczucie, wydajność oraz możliwość przeprowadzenia wszystkich operacji „zręcznie”. Bez względu na to czy mowa o alpinistach, wspinaczach lodowych, skialpinistach czy narciarzach.

C.A.M.P. wprowadza nową linię technicznych rękawic, odpowiadających na różne potrzeby przy wielu sportach. Rękawice mają przemyślany design oraz najlepsze materiały, dzięki czemu zapewnią pełną sprawność.

G Hot Dry

Najlepsze rękawice do alpinizmu i skialpinizmu. G Hot Dry wyróżnia wodoodporna i oddychająca membrana Hipora®, wzmocnienia na wszystkich palcach, technologia Grip’R dla pewniejszego chwytu, wzmocnienia ze skóry wołowej między kciukiem a palcem wskazującym, absorbujący materiał na kciuku oraz opaski neoprenowe na rzep, pozwalające na precyzyjne dopasowanie. O komfort termiczny zadba izolacja Thermolite. Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.

CAMP, rękawice G Hot DryCAMP, rękawice G Hot Dry

Kolory: czarny, czarny/pomarańczowy

Waga: 144 g

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL

G Tech Dry

Stworzone do skialpinizmu, alpinizmu, skitouringu oraz na narty. G Tech Dry są wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę Hipora®, mają wzmocnienia na dłoni, na kciuku i palcu wskazującym. Technologia Grip’R dba o pewniejszych chwyt, absorbująca tkanina na kciuku zapewni komfort. Dzięki neoprenowej opasce rękawice można szybko i precyzyjnie dopasować. Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.

CAMP, rękawice G Tech DryCAMP, rękawice G Tech Dry

Kolory: czarny/antracyt, czarny/pomarańczowy

Waga: 126 g

Rozmiar: XS, S, M, L, XL, XXL

G Comp Wind

Lekkie i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, idealne rękawice do skialpnizmu i alpinizmu, a także do szybkiej jazdy na nartach i na zawody. Wyposażone w ultralekkie i nieprzewiewne łapawice Windmit’N, które zapewnią doskonałą ochronę przed wiatrem. Łapawice można ukryć w kieszonce na nadgarstku. Góra rękawic zabezpieczona wytrzymałą skórą syntetyczną, Grip’R na kciuku, palcu wskazującym i od wewnątrz dłoni zadba o przyczepność.

CAMP, rękawice G Comp WindCAMP, rękawice G Comp Wind

CAMP, rękawice G Comp Wind


Waga: 92 g

Rozmiar: S, M, L, XL, XXL

Źródło: CAMP

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0