HomeImprezy outdoor

Czekamy na Wasze zgłoszenia na Fjallraven Polar. Wciąż są szanse na wygraną!

Przypominamy, że zgodnie z zasadami konkursu 2 osoby z Polski mogą przeżyć z nami przygodę swojego życia całkowicie za darmo. Wciąż są szanse na wygraną – na zgłoszenia czekamy do 15 listopada.

Fjallraven Polar - 330 km z psim zaprzęgiemFjallraven Polar – 330 km z psim zaprzęgiem

Jedna osoba zostanie wybrana na podstawie ilości głosów, czyli osób które zagłosowały na jej film lub zdjęcie. W tym przypadku Polska utrzymuje się w ścisłej czołówce. Nasz rodak jest na prowadzeniu ponieważ udało mu się zebrać ponad 2000 głosów!

Wiemy, że w tym momencie ciężko ścigać się z najlepszymi pod względem ilości głosów, ale mamy dla Was inną propozycję… Druga osoba, która zostanie wybrana pojedzie na wyprawę nie ze względu na ilość głosów, ale na jakość swojego filmu lub zdjęcia.

Czekamy na Wasze zgłoszenia: zabawne, emocjonujące, wzruszające, motywujące, czy po prostu wpadające w oko. Jeżeli wyślecie swoje zgłoszenie i otrzymacie minimum 1 głos macie dużą szansę pojechać z nami.

Dla przykładu na dzień 26.10.2011 mamy 13 zgłoszeń – 1 osoba wygra ilością głosów, ale pozostałe 12 osób ma ciągle 8,33% szans na wygraną ze względu na fajny film lub zdjęcia.

Fjallraven Polar - przygoda w arktycznym rejonie północnej SkandynawiiFjallraven Polar – przygoda w arktycznym rejonie północnej Skandynawii

To nie Totolotek, przy tak małej liczbie zgłoszeń szanse są naprawdę duże. Oczywiście nie można liczyć na ślepy los. Przy wyborze drugiego zwycięzcy będziemy oceniać Wasze fotki lub filmy oraz uzasadnienia, dlaczego to Wy macie pojechać na Fjallraven Polar. Wiec nie czekajcie, zostało 20 dni do końca konkursu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i liczymy na inwencję twórczą przy nagrywaniu filmów lub robieniu zdjęć!

Aktualna lista zgłoszeń z Polski: http://www.fjallraven.com/outdoor-life/polar/competition/entries/list-of-entries/?country=pl

Jakub Rymowicz

Fjallraven

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0