HomeImprezy outdoor

Ruszyły już zapisy na WinterCamp 2012

Trzy i pół miesiąca dzieli nas od 3. edycji zimowego biwaku szkoleniowego WinterCamp 2012! Zaczynamy 10 lutego przy schronisku nad Turbaczem w Gorcach. Tam po raz kolejny odbędzie się nasz szkoleniowy biwak zimowy.

WINTERCAMP przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z turystyką zimową oraz dla tych, którzy chcą nabytą już wiedzę powtórzyć pod okiem specjalistów. Nasza kadra to osoby, które na co dzień pracują w górach lub z pasją wędrują, podróżują lub wspinają się w trudnych zimowych warunkach, niemal na całym świecie. 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=cROr4XLeV54]

Naszym celem jest, aby osoby, które ukończą WINTERCAMP czuły się w górach pewnie i bezpiecznie. Przekazana wiedza i umiejętności mają ułatwić, ale także zachęcić do aktywnej i rozsądnej turystyki zimowej. W końcu chodzi o to, żebyś się dobrze bawił i zawsze wracał do domu cały i zdrowy!

WINTERCAMP to jednak nie tylko szkolenia, lecz także świetna zabawa, nowe przyjaźnie, wieczór przy ognisku, wspomnienia, opowieści i ciekawe filmy w zaciszu schroniska. To magia gór, trud wędrówki i ogromna satysfakcja. Na biwaku spotkać będzie można ludzi z całej Polski. Będą niespokojne duchy, obieżyświaty, którzy to miejsca w domu nie zagrzeją, buty zedrą, wykopią spod ziemi kasę, by spełniać swoje marzenia!

WSPÓLNE PODEJŚCIE 

Dla wszystkich chętnych, WinterCamp może zacząć się już na początku szlaku u ponurza Turbacza. Zaproponujemy wam 2 lub 3 trasy do wyboru, nasi instruktorzy poprowadzą was do schroniska, będzie to równocześnie czas praktycznego szkolenia na szlaku, oraz okazja by się lepiej poznać.

POKAZY, PRELEKCJE I CIEKAWI GOŚCIE

Zwiększamy ilość prelekcji i wieczornych filmów górskich, które są wynikiem naszej współpracy z największymi festiwalami górskimi w Polsce. Zaprezentujemy Wam tym razem najbardziej emocjonujące filmy, nagradzane na Krakowskim Festiwalu Górskim oraz w ramach Przeglądu Filmów Górskich w Lądku Zdroju.

Uczestnicy WinterCampu 2011Uczestnicy WinterCampu 2011

Jak zawsze pokaz filmów będzie poprzedzony prelekcją czołowych Polskich podróżników i himalaistów. W zeszłym roku byli to Kinga Baranowska i Adam Pustelnik, a w tym roku? Sprawdzajcie stronę! Informacje już wkrótce!

Na podstawie ankiet, które wypełnili uczestnicy poprzednich edycji postanowiliśmy rozbudować tematykę szkoleń o terenoznawstwo, które w szczególności będzie obejmowało nawigację satelitarną, czyli poruszanie się w terenie z urządzeniami GPS.

Dodatkowo proponujemy jeszcze bardziej praktyczne podejście do szkolenia sprzętowego. Oprócz teoretycznych zagadnień sami będziecie mieli okazję sprawdzić różnego typu urządzenia wyprawowe w zimowych warunkach, np. gotowanie wody ze śniegu, a także rozbijanie namiotu w taki sposób, by przy silnych wiatrach nie połamało Wam masztów i noc minęła bezpiecznie.

Ze szczegółami programu i dodatkowymi atrakcjami zapraszamy do zapoznania się w zakładce WinterCamp 2012

Jeśli powyższe atrakcje przekonały Cię do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego biwaku, zapisz się już teraz w formularzu zgłoszeniowym

Czekamy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia na miejscu!

WinterCamp 2012:

  • TERMIN: 10-12 luty 2012r.
  • MIEJSCE: Turbacz – Gorce
  • KOSZT UCZESTNICTWA:

177,00 zł wpłata do 30.11.2011r.

225,00zł wpłata do 15.01.2012r.

  • PLANOWANA LICZBA UCZESTNIKÓW: 70 osób

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0