HomeNowości z rynku

Narty C-Line marki Fischer – narty dla wyjątkowych narciarzy

Specjalnie dla najbardziej wymagających miłośników narciarstwa, którzy oczekują nart najwyższej jakości, Fischer przygotował linię C-Line. W sprzęcie tym zastosowano najnowsze technologie oraz wyjątkowe wzornictwo. Ekskluzywna seria C-Line pozwoli doświadczonym użytkownikom na nowo zakochać się w narciarstwie.

Zaawansowane technologie

Cechą wspólną wszystkich nart serii C-Line jest zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii. Autorskie rozwiązanie Fischer – płyta FlowFlex–Tune.IT umożliwia dostosowanie dynamiki nart do zmiennych warunków i preferencji narciarza. 

Powłoka Full Carbon Jacket stworzona jest z włókien węglowych. Dzięki temu nie tylko zapewnia nartom większą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, ale też pozwala na zmniejszenie wagi o 10% i poprawę sztywności całej konstrukcji.

Fischer, narty C-Line ZephyrFischer, narty C-Line Zephyr

Nie bez powodu nazwa powłoki przypomina „Full Metal Jacket”, czyli pocisk pełnopłaszczowy. W przypadku strzelectwa płaszcz zapewnia lepsze prowadzenie pocisku w lufie i pozwala na osiągnięcie dużej prędkości. Podobnie jest w przypadku nart Fischer C-Line , które – prowadzi się pewnie i szybko.

Środek nart wykonany jest w technologiach Titanal i Sandwich Sidewall Construction. Drewniany rdzeń wzmocniony został tytanową powłoką i połączony z włóknem węglowym. Ściany boczne skonstruowane są z niezwykle wytrzymałego i odpornego na wilgoć tworzywa sztucznego poliakrylonitryl-co-butadien-co-styrenu (ABS). Materiał ten zapewnia lepszą przyczepność nart do podłoża, redukcję drgań i łatwiejsze prowadzenie.

Płyta FlowFlex – Tune.IT pozwala na łatwiejsze dopasowanie stylu i dynamiki jazdy do panujących na stoku warunków. Ręczne składanie wszystkich elementów daje gwarancje idealnego dopasowania i sprawdzenia wszystkich komponentów. 

Najlepszy design i komfort

Kolekcja Fischer C-Line to nie tylko technologia. To także wyszukany styl i wzornictwo. Aby każdy amator narciarstwa na najwyższym poziomie znalazł sprzęt odpowiedni dla siebie, poszczególne modele różnią się kształtem i kolorystyką. Dzięki temu łatwiej dobrać model odpowiadający preferowanemu stylowi jazdy, umiejętnościom i preferencjom.

Model Fischer C-Line Progressor 1000

Model Fischer C-Line Progressor 1000 dedykowany jest narciarzom, dla których najważniejszy jest komfort jazdy. Zapanowanie nad właściwościami tych nart wymaga jednak umiejętności na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, gdyż wskaźnik Fischer odnośnie tego elementu wynosi minimum 7 w 10 stopniowej skali.

Fisher, narty C-Line Progressor 1000Fischer, narty C-Line Progressor 1000

C-Line Progressor 1000 odwdzięczy się nam jednak pewnym trzymaniem podłoża niezależnie od warunków.

Cena rekomendowana 3249 zł.

Modele Fischer C-Line RC4 WC RC

Fischer C-Line RC4 WC SC skierowane są do bardziej doświadczonych amatorów białego szaleństwa. Dzięki nowej konstrukcji i geometrii są wyjątkowo skrętne i dynamiczne. W pełni opanują je narciarze, których poziom wg. skali Fischera szacowany jest pomiędzy 8, a 10 punktów. Cena rekomendowana obydwu modeli to 3449 zł. 

Fischer, narty C-Line RC4 WC RCFischer, narty C-Line RC4 WC RC

Ciekawym kompromisem pomiędzy komfortem, a sportowymi wrażeniami mogą być narty Fischer C-Line RC4 Superior.

Fischer, narty C-Line RC4 WC SCFischer, narty C-Line RC4 WC SC

Ich konstrukcja zapewnia szybką i dynamiczną jazdę, którą cechuje jednocześnie duży komfort. Wymagany poziom zaawansowania wynosi pomiędzy 7, a 10. Cena rekomendowana to 2999 zł.

Linia Fischer C-Line przeznaczona są dla prawdziwej narciarskiej elity i takie też osiągi zapewnia. Fischer zawsze oferuje najwyższej jakości produkty i dopracowane technologie, a modele C-Line są tego najlepszym dowodem. Produkty te, adresowane do wyjątkowych narciarzy, charakteryzują się oryginalnym wyglądem i niesamowitymi możliwościami.

Jerzy Nowak

Multi Communications

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 13 lat ago

    outdoor. co ma narciarstwo „trasowe” z outdoorem ??