HomeNowości z rynku

Czołówki Black Diamond – światło w lepszym wydaniu

Nowa kolekcja czołówek Black Diamond wyprzedza konkurencje i niezawodnie służy użytkownikom w najtrudniejszych sytuacjach. Doskonale wykonane soczewki, płynna regulacja natężenia, bezpośredni dostęp trybu nocnego, trzystopniowy wskaźnik poziomu baterii, blokada przełącznika i 3 lata gwarancji – to cechy, które wyróżniają czołówki Black Diamond.

Czołówka nie może zawieść – Black Diamond zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stosuje najlepsze technologie, zapewnia wysoki poziom konstrukcji i designu. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Storm

Czołówka Storm rozjaśni każdą drogę 100 lumenami światła bez względu na warunki atmosferyczne. Kompaktowa, wodoodporna, bezkompromisowa jeśli chodzi źródło światła i wytrzymałość. Wyposażona w jedną mocną diodę o dużym zasięgu, 2 boczne o mniejszej sile, a także 2 czerwone dające rozproszone światło.

Black Diamond, czołówka StormBlack Diamond, czołówka Storm

Storm wytrzymuje zanurzenie do 1 metra do 30 minut (IPX 7), może być więc używana w każdych warunkach, bez względu na deszcz czy śnieg. Dodatkowo izolowane baterie są chronione przed niską temperaturą.

Dzięki zastosowaniu kilku rodzajów diod i regulacji mocy Storm jest również bardzo wszechstronna. Tryb blokady zabezpiecza czołówkę przed przypadkowym rozładowaniem się w plecaku, a 3 kolorowy wskaźnik poziomu baterii pozwala zaplanować jej użytkowanie.

  • Spot

Kompaktowa, poręczna i wytrzymała czołówka Spot, łatwo dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Wyposażona w reflektor 1-Wattowa, hiper jasna dioda LED produkuje zwartą wiązkę o dalekim zasięgu. Jednocześnie kiedy tylko potrzebne jest światło bliskiego zasięgu, Spot umożliwia szybkie przejście na klasyczne żarówki diodowe.

Black Diamond, czołówka SpotBlack Diamond, czołówka Spot

Prosty w obsłudze przycisk pozwala dla obu źródeł światła wybrać jeden z czterech trybów pracy: maksymalny, optymalny, minimalny i pulsacyjny. Czerwone ledy SinglePower zapewniają oświetlenie bliskiego zasięgu bez konieczności przełączania przez tryby światła białego.

Spot zapewnia 75 lumenów światła w trybie maksymalnym. Na jednym komplecie baterii 3 LEDy mogą emitować światło przez ponad 140 h. Dla pełnej wygody zainstalowano regulowany kąt nachylenia. Podobnie jak Storm Spot została także wyposażona w tryb blokady i wskaźnik zużycia baterii.

  • Cosmo

Najnowsza wersja czołówki Cosmo, pozwoli na sprawne przedzieranie się przez każde ciemności. Nowe technologie i design zadowolą nawet najbardziej wybrednych.

Black Diamond, czołówka CosmoBlack Diamond, czołówka Cosmo

Na kampingu, czy nad ulubioną lekturą jasne światło bliskiego zasięgu zapewni dioda 2 LED-om SuperBright. A gdy tylko trzeba rozjaśnić większe mroki z pomocą przyjdzie nowa dioda 1/2 WATT LED. Cosmo w obu przypadkach może być używana w trzech wariantach jasności: oszczędnym, ekonomicznym i maksymalnym oraz w trybie pulsacyjnym.

Dla tych, którzy poza niezawodnością cenią sobie także styl, Black Diamond zaprojektował Moxie, która jest „ładniejszą” siostrą Cosmo.

Black Diamond, czołówka MoxieBlack Diamond, czołówka Moxie

 

  • Sprinter

Wytrzymała, lekka, kompaktowa – czyli Sprinter, która jest doskonałym wsparciem dla biegaczy. Pozwoli w szybkim tempie przebiec przez największe mroki.

Wyposażona w czerwone światło stroboskopowe z tyłu zapewni bezpieczeństwo i widoczność biegacza na drodze, jednocześnie unikalna funkcja płynnego ściemniania światła głównego, gwarantuje doskonałe dobranie natężenia do aktualnych zadań.́ Sprinter na największej mocy emituje 75 lumenów.

Black Diamond, czołówka SprinterBlack Diamond, czołówka Sprinter

Jest odporna na zanurzenie do 1 m na 30 minut (IPX 7). Zasilana z niklowo-polimerowego akumulatora (czas pełnego ładowania: około 4h), umiejscowionego w tylnej części czołówki.

Źródło: Black Diamond

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0