HomeImprezy outdoor

Oglądaj relację z The North Face Speaker Series w Londynie

Już 17 listopada w Royal Institution of Great Britain odbędzie się spotkanie z uczestnikami zimowej wyprawy na Gasherbrum II. Dzięki specjalnej transmisji wydarzenie będzie można śledzić na żywo w internecie.

The North Face Speaker Series wspierane przez Primaloft i Jeep to cykl spotkań z uczestnikami wyprawy na Gasherbrum II, odbywających się między 8 a 17 listopada w pięciu dużych europejskich miastach – Turynie, Moskwie, Monachium i Londynie.

Spotkanie The North Face Speaker Series w Turynie (fot. North Face®/Giorgio Perottino)Spotkanie The North Face Speaker Series w Turynie (fot. North Face®/Giorgio Perottino)

Każda z imprez to wyjątkowa okazja by spotkać się z Simone Moro, Denisem Urubko i Corym Richardsem, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z historyczną wyprawą.

Kolejne przystanki Speaker Series śledzić można dzięki profilom The North Face na Facebook.com, Twitter.com oraz kanałom na stronach Flickr.com i Youtube.com. Ostatnie spotkanie odbywające się 17 listopada w stolicy Wielkiej Brytanii będzie można obejrzeć na żywo, w godzinach 19.30 – 20.45 na stronie eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/speaker-series/.

W czasie specjalnej sesji Moro, Urubko i Richards odpowiedzą na pytania zgromadzonej publiczności i te zadawane za pośrednictwem strony internetowej i profilu TNF na Facebook.com. 

Spotkanie The North Face Speaker Series w Turynie (fot. North Face®/Giorgio Perottino)Spotkanie The North Face Speaker Series w Turynie (fot. North Face®/Giorgio Perottino)

Jak powiedziała Michele Scarano, The North Face Senior Digital Manager EMEA – Chcemy popularyzować hasło Never Stop Exploring. Dzięki najnowszym zdobyczom technologii, relacjom na żywo, aplikacjom i różnym stronom internetowym możemy dotrzeć z naszym przesłaniem do jeszcze większej liczby ludzi niemal w każdym momencie.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=KQJ19MShBuo]

The North Face wykorzystał już możliwości jakie dają różnego rodzaju kanały informacyjne w internecie w czasie Ultra – Trail du Mont Blanc. Specjalna aplikacja LiveTrail APP udostępniała wyniki biegaczy na ich profilach na Facebook.com i Twitter.com za każdym razem, gdy przebiegali przez kolejny punkt kontrolny. W w ten sposób wygenerowanych zostało około 28 800 wpisów na obu stronach. 

Kalendarz The North Face Speaker Series:

  • 08.11.2011 Turyn, La Mole Antonelliana
  • 10.11.2011 Barcelona, Palau De La Musica
  • 12.11.2011 Moskwa, Moscow School of Management Skolkovo
  • 15.11.2011 Monachium, Kuenstlerhaus
  • 17.11.2011 Londyn, Royal Institution of Great Britain

Więcej informacji na:

facebook: http://www.facebook.com/thenorthface

twitter: http://twitter.com/thenorthface

web: http://eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/speaker-series/

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0