HomeImprezy outdoor

Lokalna prasa walczy o głosy dla uczestników rywalizacji o udział w Fjallraven Polar

Już tylko do jutra można stawać do walki o wyjazd na Fjallraven Polar, a także głosować na osoby, które już się zgłosiły. W pomoc dla reprezentantów Polski zaangażowała się lokalna prasa: Grzegorz Linda promowany jest na północy kraju, a Joanna Bukowska na południu.

Grzegorz i Joanna właściwie od samego początku są w czołówce pod względem liczby głosów. Raz Grzegorz, raz Joanna zajmują pierwsze miejsce. Jesteśmy na ostatniej prostej, tak więc przed nami dramatyczne starcie na głosy. 

Co ciekawe, lokalna prasa i portale internetowe również zaangażowały się w walkę Grzegorza i Joanny, nawołując na swych łamach do oddania głosu. Informacje pojawiają się także na blogach, forach internetowych i facebooku.

Krakowianka, Joanna promowana jest w Małopolsce, a gdynianin Grzegorz na Pomorzu.

  • Grzegorz Linda:
Grzegorz LindaGrzegorz Linda
Na początku było harcerstwo i praca instruktorska z młodzieżą. Potem pojawiła się wspinaczka, jazda konna, survival, itd. Od kilku lat hoduje i trenuje Siberian Husky. Na Fjallraven Polar bardzo dużo mogę się jeszcze nauczyć o pracy mushera i przetrwaniu w tak trudnych warunkach. Tam chcę znaleźć: ciszę wielkich, śnieżnych przestrzeni, żywioły obojętne na losy człowieka i przede wszystkim wspólny los z psami. Ta wyprawa jest do tego idealna.

O Grzegorzu napisali:

glosgdyni.pl

naszemiasto.pl

Express kaszubski

www.najlepszeimprezy.eu

aktywne.trojmiasto.pl

  • Joanna Bukowska:
[video: http://www.youtube.com/watch?v=jrZFv_jmnoc]

O Joannie napisali:

mmkrakow.pl

krakowska Gazeta Wyborcza

– Gazeta Krakowska na Facebooku

 wieczniezaczytana.blogspot

Dla polskiej reprezentacji na Fjallraven Polar przeznaczone są dwa miejsca. Druga osoba zostanie wybrana nie na podstawie największej liczby głosów, ale ze względu na jakość przygotowanego filmu, zdjęcia, czy opisu. Dlatego wciąż są szanse na udział w wielkiej, polarnej przygodzie.

Aktualna lista zgłoszeń z Polski: http://www.fjallraven.com/outdoor-life/polar/competition/entries/list-of-entries/?country=pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0