HomeNowości z rynku

Wygodna dla wspinaczy – nowa wyszukiwarka lotów Teleportus

Wszyscy podróżujemy po świecie w celach wspinaczkowych i górskich. Zazwyczaj wyszukując lot kierowaliśmy się terminem i miejscem docelowym… Tzn. wiedzieliśmy, gdzie chcemy lecieć i kiedy, a następnie musieliśmy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje lotów i miejsc, aby namierzyć najtańsze bilety w rejony wspinaczkowe. Mnóstwo czasu i energii, prawda?

Czy zastanawialiście się kiedyś „jak dobrze by było móc odnaleźć najtańsze bilety, wiedząc jedynie, co chce się robić i w jakich warunkach pogodowych”? Twórcy nowej aplikacji, od dziś dostępnej dla polskich wspinaczy, o tym pomyśleli. Tak po paru miesiącach wytężonej pracy urodził się pomysł – internetowa aplikacja – wyszukiwarka lotów Teleportus.pl.

Wystarczy podać termin, miejsce wylotu, kontynent i zakres temperatur, w których chce się wspinać, a system wyszuka (dla skonstruowania jednego wyniku przeszukuje od kilkudziesięciu do kilkuset połączeń) i zaproponuje najtańsze możliwe dla danego terminu połączenia. Dodatkowo z możliwością kupna konkretnego biletu, z opisem rejonu skalnego/górskiego, filami z tych miejsc, lokalizacją na mapie. To nie wszystko – można również nabyć ubezpieczenie na wspinanie na wyszukiwany termin wyjazdu lub zarezerwować samochód.

Wszystko to bez dodatkowych prowizji – używanie serwisu jest bezpłatne, a zakup biletów odbywa się poza opisaną wyszukiwarką, na dedykowanych temu renomowanych serwisach (eSky, Tripsta, Opodo, Inseco itd.).

Teleportus.pl, logo

Teleportus przeszukuje wszystkie tanie linie latające z Polski, większość regularnych linii, a nawet czartery. Pomysł jest cały czas rozwijany i uzupełniany o nowe funkcje. Dla tradycjonalistów istnieje też klasyczna wyszukiwarka.

Mamy nadzieję, że nowe podejście do wyszukiwania będzie Wam pomocne. Teleportus.pl jest już także na Facebooku.

Marcin Kraszewski

***

Rozważającym wylot na zimowy wspin polecamy również odwiedzenie naszej księgarni. W dziale przewodniki wspinaczkowe znajdziecie wiele nowych przewodników po popularnych zimowych rejonach wspinaczkowych m.in.: Kalymnos, El Chorro, Costa Blanca, Majorka, Fontainbleau.

Źródło: wspinanie.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0