HomeNowości z rynku

PowerTraveller – mobilna energia w podróży

Jeszcze do niedawna przenośne urządzenia do wytwarzania i przechowywania energii były tak drogie, że przeciętny użytkownik elektroniki – czy to biznesmen, czy turysta – nawet nie myślał o tym, że może ich używać na co dzień lub w podróży. Od tego roku za sprawą polskiego dystrybutora – firmy Raven Outdoor – w polskich sklepach dostępne są produkty marki PowerTraveller. Ich urok polega na tym, iż są na tyle małe, że można je zabrać „wszędzie” oraz że ich cena „nie zwala z nóg”. 

Najprostszą ładowarką w ofercie jest POWERMONKEY CLASSIC. Dzięki zapasowi energii z tego urządzenia można uniknąć koszmarnych scenariuszy, kiedy to np. „siada” bateria telefonu podczas ważnej rozmowy lub na wakacjach. Niewielkie, poręczne „jajeczko” może zawsze czekać w plecaku, samochodzie czy na biurku na moment, kiedy dodatkowa energia będzie użytkownikowi potrzebna. Zasilone prądem z gniazdka starcza na 3 pełne ładowania telefonu. komórkowego.

PowerTraveller, Powermonkey Classic (fot. arch. PowerTraveller)PowerTraveller, PowerMonkey Classic (fot. arch. PowerTraveller)

Energia słoneczna wykorzystywana jest w urządzeniach POWERMONKEY EXPLORER lub EXTREME. Najlepiej sprawdzą się na wszelkich wypadach z dala od cywilizacji lub z ograniczonym dostępem do gniazdek elektrycznych. Fani ekologicznego stylu życia i oszczędzania energii odkryją, że swoje osobiste urządzenia elektroniczne mogą na co dzień uniezależnić od tradycyjnych sieci przesyłania energii.

PowerTraveller, Powermonkey Extreme (fot. arch. PowerTraveller)PowerTraveller, PowerMonkey Extreme (fot. arch. PowerTraveller)

Z kolei SOLARGORILLA pozwala naładować nie tylko komórkę i inne urządzenia mobilne, ale również laptopa. Wystarczy otworzyć dwa panele i skierować je na słońce, aby system zaczął działać.

PowerTraveller, Solargorilla w akcji (fot. arch. PowerTraveller)PowerTraveller, SolarGorilla w akcji (fot. arch. PowerTraveller)

PowerTraveller

Firma PowerTraveller specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ładowarek do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych coraz bardziej niezbędnych podczas codziennego życia oraz w podróży. Misja firmy to zapewnienie każdemu użytkownikowi rozwiązań – czy to w postaci podręcznych akumulatorków czy solarnych ładowarek – mających zlikwidować problemy z zasilaniem osobistych urządzeń. Produkty firmy są znane i cenione na całym świecie od Europy, poprzez USA, po Australię i Nową Zelandię. Były wielokrotnie nagradzane.

Oferta firmy jest bardzo szeroka – od mocnego urządzenia PowerGorilla, dzięki któremu naładujemy nawet naszego laptopa, poprzez uniwersalny PowerMonkey do ładowania telefonów, gpsów, mp3 itp., po StartMonkey, który docenią kierowcy, gdyż za jego pomocą można nawet uruchomić rozładowany akumulator samochodowy.

PowerTraveller dostępny jest już w Polsce.

Dystrybycja: Raven Outdoor

Więcej informacji na temat PowerTraveller na stronie: www.powertraveller.com.

Źródło: Raven Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0