HomeRynek outdoor

European Outdoor Group powołuje nowe stanowisko

Stowarzyszenie European Outdoor Group powołało Mathiasa Basedowa na stanowisko partnera ds. komunikacji i marketingu. Decyzja ustanowienia pełnoetatowego specjalisty ds. komunikacji wynika z rosnącego obciążenia pracą w projekcie. 

Powołanie Mathiasa na to stanowisko zapewni nam niezbędną wydajność potrzebną by zapewnić branży i członkom grupy dostęp do bieżących informacji – tłumaczy Mark Held, sekretarz generalny EOG.

Dwudziestoośmioletni Austriak pracował w Oakley jako koordynator ds. komunikacji na poziomie Europy. – Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do zespołu EOG. Jestem fanem wielu sportów outdoorowych, w tym skialpinizmu i MTB – cieszy mnie, że wezmę udział w bardzo interesujących projektach EOG dotyczących tych rozwijających się gałęzi rynku. Wraz z rosnącą liczbą ogólnoeuropejskich i globalnych wpływów, wspólny głos europejskiego przemysłu jest kluczowy dla przyszłości tego sektora. 

Mathias rozpoczął pracę na nowo stworzonym stanowisku we wrześniu. Była konsultantka EOG ds. komunikacji, Vanessa Knowles, pozostanie w zespole EOG i zagwarantuje płynne przekazanie zadań – jednocześnie rozpocznie pracę w nowych projektach, w tym m. in.w projekcie restrukturyzacji grupy roboczej ds. zrównoważonego rozwoju (Sustainability Working Group).

Źródło: snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0