HomeNowości z rynkuImprezy outdoor

Kiermasz na Krakowskim Festiwalu Górskim – ceny niższe nawet o 80%

Kiermasz 9. Krakowskiego Festiwalu Górskiego to niewątpliwa okazja do kupienia sprzętu i odzieży outdoorowej w dużo niższych cenach. Rabaty na wybrane produkty sięgnął nawet 80%. 

Krakowski Festiwal Górski to nie tylko gwiazdy wspinaczki, doskonałe kino górskie, prelekcje i warsztaty, ale także jedyny w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego.

Wśród wystawiających się na kiermaszu marek znajdziemy m.in.: The North Face, Yeti, Alpinus, Berghaus, Gore, Fjord Nansen, Petzl, Majesty, Boreal, Montano, Camp, Cassin, Rock Empire, Lowe Alpine, Buff, Ternua, Marmot, Black Diamond, i wiele innych. 

Zobaczymy także stoisko targów ispo, magazynów Góry, Podróże i n.p.m. oraz regionu Tyrol. Wystawią się sklepy 8a.pl, Alpamayo oraz Sklep Podróżnika. Nie zabraknie również oferty czasopism i książek górskich oraz propozycji wyjazdów turystycznych.

Rabaty zapowiedziało wielu producentów, na stoiskach będą organizowane także liczne konkursy i wyprzedaże.

Produkty marki Berghaus będzie można kupić z rabatem sięgającym nawet 40%.

Niższe ceny przewiduje także sklep Alpamayo – który przygotował z okazji KFG 20% rabatu. Objęte nim zostaną produkty m.in. marek Directalpine i Petzl.

Marka Yeti obchodzi swoje 20-lecie – stąd rabat na produkty 20%, ale jednocześnie Yeti jest sponosorem KFG już po raz trzeci – dlatego w sumie rabat na produkty marki wyniesie 23%.

Wszystkie produkty Montano będą miały niższą cenę o 20% – do tego marka przygotowała dodatkowe wyprzedaże. Podobnie 20% rabatu na wybrane produkty zaoferuje marka Mejesty Skis.

Namaste – dystrybutor marek Camp, Cassin, Rock Empire i Gregory będzie sprzedawał swoje produkty w cenach bez VAT, a zatem o 23% niższych. Na przykład za czekan X-Dry marki Cassin na KFG zapłacimy 609 zł (cena detaliczna – 869 zł), a za X-Ice – 489 zł (cena detaliczna – 699 zł).

Wielką niespodziankę przygotowała dla uczestników kiermaszu firma Agnen Sport, dystrybutor m.in. marki Lowe Alpine. Agnen organizuje całkowitą wyprzedaż odzieży marki Lowe Alpine – ceny wybranych produktów będą niższe nawet o 80%.

Promocyjne ceny znajdziemy również na stoisku firmy Raven Outdoor, dystrybutora m.in. marek Marmot i Black Diamond. Oczekiwań co do rabatów nie zawiodą także pozostali wystawcy, m.in. Alpinus, The North Face, Boreal, Malavi i Fjord Nansen

Przypominamy, żeby stosownie przygotować się do zakupów na kieramszu – wystawcy będą honorować jedynie gotówkę. 

Kiermasz odbywa się każdego dnia festiwalu:

  • w piątek, 2 grudnia – od godz. 16:00 do 20:00
  • w sobotę, 3 grudnia – od godz. 10:00 do 20:00
  • w niedzielę, 4 grudnia – od godz. 10:00 do 16:30

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Patronat medialny nad kiermaszem Krakowskiego Festiwalu Górskiego objął portal 4outdoor.pl. 

 

***

9. Krakowski Festiwal Górski

2-4 grudnia, start o godz. 16.00

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ul. Rakowicka 27 

Pawilon Dydaktyczno-Sportowy

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0