HomeNowości z rynku

W magazynie firmy Namaste pojawiła się najnowsza kolekcja rękawic marki CAMP

Nowa kolekcja składa się z rękawic, których przeznaczeniem jest skialpinizm, skitouring, alpinizm i narty: G-Tech Dry, G-Hot Dry Lady oraz Drymit’n.

G – TECH DRY

Stworzone do skialpinizmu, alpinizmu, skitouringu oraz na narty. G Tech Dry są wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę Hipora®, mają wzmocnienia na dłoni, na kciuku i palcu wskazującym. Technologia Grip’R dba o pewniejszych chwyt, absorbująca tkanina na kciuku zapewni komfort.

CAMP, rękawice G Tech DryCAMP, rękawice G Tech Dry

Dzięki neoprenowej opasce rękawice można szybko i precyzyjnie dopasować. Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.

Cena detaliczna: 289 zł 

  • G – HOT DRY LADY

Damskie rękawice przeznaczone do skialpinizmu, alpinizmu, skitouringu oraz na narty. G-Hot Dry Lady są wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę Hipora®, mają wzmocnienia na dłoni, na kciuku i palcu wskazującym. Technologia Grip’R dba o pewniejszych chwyt, absorbująca tkanina na kciuku zapewni komfort. Dzięki neoprenowej opasce rękawice można szybko i precyzyjnie dopasować.

CAMP, rękawice G Hot Dry LadyCAMP, rękawice G Hot Dry Lady

Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.

Cena detaliczna: 349 zł

  • DRYMIT’N – CAMP 

CAMP, rękawice Drymit'nCAMP, rękawice Drymit’n

Odporne na śnieg i wodę, membranowe łapawice z klejonymi szwami. Pomocne w sytuacji gdy utrzymanie ciepła ma niebagatelne znaczenie. Powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego plecaka, tym bardziej w trakcie zimowych wypadów. Drymit’ns odgrywają zasadniczą rolę w utrzymaniu bazowych rękawic suchych i ciepłych, dzięki konstrukcji jak i specjalnemu krojowi który pozwala łączyć je z innymi rękawicami. Twoje ręce będą Ci wdzięczne!

Cena detaliczna: 189 zł

  • klejone szwy i wodoodporna membrana
  • W komplecie worek (bardzo niewielkie po spakowaniu)

 

Źródło: Namaste

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0